1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Modlar Yardım lütfen

1. JiLeTAkin

JiLeTAkin Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadşalar sbot aldım herşey güzel 2 sroun war..
    1-) noiseyle swingmach i yaptırdığım zaman noise 15 dakka swingmich 10 dakka swingmich 10 dakkada bitince noise bitene kadar swingmich yapmıyo yani 5 dakka boyunca adam hızlı gitmıyo çok kötü bi durum hadi bunu geçtik progmralarla bastırdık dielim en buyuk sorunu:
    2-)1 de fire bolt war dielim parti yaratığı öldürürken 4 tede meteor war dielim meteor atınca 10 sanıte fire boltta doluyoya canavar ölünce 10 sanıye beklıyo fire boltun dolmasını başka canavara geçmek için buda çok kötü bi durum srobotta 1. skılı wuramazsa 2 ye geçiyo bunda öle deil kesinlikle 1 de ne ayarladıysanız onu wurana kadar beklıyo bi tane ayarı war onu yapınca canavarı takip ediyo etmese bile o da kötü bu sefer cavar ölünce yine başa dönmüyo skıl sıralamasında ne warsa ona dewam ediyo lütfen bi çözüm bulun yarıdm edin....

2. fgonul46

fgonul46 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    skil sorununu çözmek için Skils bölümüne gel iterate atack skil seçeneyindeki işareti kaldır hem hızlı kascaktır hem skillerin dolmasını beklemeyecektir

3. Loussaine

Loussaine Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BEŞİKTAŞ
    aynı sorun bendede var itterate skil ile alakası yok sbotta yapılmış tek hata swing march noise uyuşmazlıgı aynı sorun bendede var