ARKADASLAR Anlatıyorum Ya Anlamıosunz yada Görevınızı Yapamıyorsunuz ya ZSZC Private SErverda Oyuna Gırdıgım gıbı Atıyor Çarım Dowhangda gırdıgım gıbı atıyor bunun nedeni SEbebi Nedir Ne yapmam Gerekir Açıklama İstiyorum Lutfen

Canova

Arkadaşım tüm moderatörler illa zszc oynayacak diye bir kural yok. demekki bilmiyorlar bu sorunun cevabını ki buraya yazmıyorlar. biraz daha sakin olsan daha rahat çözersin her şeyi. kimse bildiği bir şeyi saklamıyor bilselerdi mutlaka cevaplarlardı.

yaw dun geceden beri beklıyorum sadece ben degıL bır suru arkadas beklıyor ya bılen yoksa madem buraya moderatör alıncak arkadasım ? buraya görev verilenler görevlerını yapmıyorki Madem Modsun Burda Görevlısın konulara yardım edıceksın ha bılmıorum dıyosanda mod olmuycaksın Moderatörun görevı nedır bılmıyorsanda ögren

biraz daha sakin olursan seviniriz :wink1:

chara girdiğin gibi atıyorsa charın bug'da kalmıştır. GM'e bug report'dan bildirirsin ve düzeltirler :coffee:

Hiç bir moderatörün herkeze yardım etmek gibi bir zorunlululğu yok kimse ZSZC oynamak zorunda değil oynasa bile her sorunun çözümünü bilemez lütfen daha anlayışlı olalım..

Arkadaşım Oyuna Gırdıgım gıbı ATıyor bunun Bugla ne alakası var Escapeye Basmak ıcın oyunda olmama gerek bugda kaldıgı falan yok oyunun Allahım ya :@ Çok Bılıyosanız Madem boş Konusmayın ..! Haklıymış gibi Bana Posta Koyma İnfinitymisin nesin Delirtme beni Arkadasım canım burnumda zaten Bılmedıgın Sey Hakkında Yorum yapma oyuna gırıp carım haraket etmıyor demıyorumkı Oyuna gırmıo dıyorum gırdıgı gıbı Atıyor .. Hata Yazısı bıle gelmıyor

Takımı
Galatasaray
maskrod demiş ki:
Arkadaşım Oyuna Gırdıgım gıbı ATıyor bunun Bugla ne alakası var Escapeye Basmak ıcın oyunda olmama gerek bugda kaldıgı falan yok oyunun Allahım ya :@ Çok Bılıyosanız Madem boş Konusmayın ..! Haklıymış gibi Bana Posta Koyma İnfinitymisin nesin Delirtme beni Arkadasım canım burnumda zaten Bılmedıgın Sey Hakkında Yorum yapma oyuna gırıp carım haraket etmıyor demıyorumkı Oyuna gırmıo dıyorum gırdıgı gıbı Atıyor .. Hata Yazısı bıle gelmıyor
Çok konuşanın dilini keserler haberin olsun :headbang:
zszc indirip oynamayı bugda bırakmayı biliyorsunda forumuna gidip bildirmeyi akıl edemiyor musun ? Veya yeni char açıp onda bug report yapmayı :?:

maskrod demiş ki:
Kimse sana yardım etmek zorunda değil edenede böyle çemkirme oyuna girmeyi biliyorsan herşeyini bileceksin bilmiyorsan gelip burda millete konuşamazsın kimsenin senin sinirinle uğraşmak için ayıracak zamanı yok..

Takımı
Galatasaray
hepsini geç. MODLARIN GÖREVİ YARDIM ETMEK DEĞİL FORUMUN DÜZENİNİ SAĞLAMAKTIR !

:) Tamam BeyLer Ben Anlatamıyorum mallık bende ben Gerizekalıyım tamam :) siz Zekadan Ölüceksiniz Ok. ne Haliniz Varsa Görün

Az Önce Başka Bir Pc den Girdim Oyuna Dowhangdan Cıktım Canavar kestım 1-2 tane gine Attı ,? Bunun BugLa ne alakası var peki Bbunun ? Sarkolata Beyefendi

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
maskrod demiş ki:
yaw dun geceden beri beklıyorum sadece ben degıL bır suru arkadas beklıyor ya bılen yoksa madem buraya moderatör alıncak arkadasım ? buraya görev verilenler görevlerını yapmıyorki Madem Modsun Burda Görevlısın konulara yardım edıceksın ha bılmıorum dıyosanda mod olmuycaksın Moderatörun görevı nedır bılmıyorsanda ögren
Sıçtırma afrana tafrana. Biz bilmiyoruz suçlu mu olduk? Ee hadi biz bilmiyoruz suçluyuz sen de bilmiyorsun? Tabi sen normal insan biz robot her haltı bilmemiz gerekiyor di mi? Biz insan değiliz zaten 7/24 sen gel de zszc ile ilgili soru sor diye bekliyoruz.
Sildirtme bana bölümü şimdi. İster mod olurum ister üye sana sormayacağım hiç bir şey için de.
Biliyorum hatanın çözümünü çok başıma geldi. Ama söylemeyeceğim çözümünü aptal aptal çemkirmelerinden dolayı. Kendin bul :wink1:

Yukarı Alt