bizim GAME_MASTERS ın konularına kilit koyulurken kahpehayat ve patriorun konuları neden el sürmüyorsunuz haksızlıga devam edin siz bunu da kilitlersiniz allah bilir !!!!!!!!!!!!

bannedddd

Buralıyım
İlk öncelikle hitap tarzına dikkat etmen gerektiğini söylüyorum sana. Karşında mahalle arkadaşın yok.

Evet konuyu ben kilitlemiştim. Elbette kilitleyeceğim. Açık bırakarak kimsenin tadını kaçırmanıza gerek yok. Üstelik bilmeden konuşuyorsun, masterın bana konuyu kilitlememi rica etti, ben de kilitledim -ki zaten kilitlyecektim.- Wink

Bu forumda haksızlık falan olmaz bunu bil.

İlk öncelikle hitap tarzına dikkat etmen gerektiğini söylüyorum sana. Karşında mahalle arkadaşın yok.

Evet konuyu ben kilitlemiştim. Elbette kilitleyeceğim. Açık bırakarak kimsenin tadını kaçırmanıza gerek yok. Üstelik bilmeden konuşuyorsun, masterın bana konuyu kilitlememi rica etti, ben de kilitledim -ki zaten kilitlyecektim.-

Bu forumda haksızlık falan olmaz bunu bil.
+2008

tan

rank8
rockÇı demiş ki:
bizim GAME_MASTERS ın konularına kilit koyulurken kahpehayat ve patriorun konuları neden el sürmüyorsunuz haksızlıga devam edin siz bunu da kilitlersiniz allah bilir !!!!!!!!!!!!
Mustafa Panik Yapma Ben Dedim Kilit at Diye Hatta Guildede Yazdım Sanırım O Sıra afk din extraokk

Yukarı Alt