DreamWorker adlı şerefsiz üyenin ağaıda ki konuda bot ve sjsro download link leri vermiş botun içinde keylogger war svchost.exe yanında system yazmıyo oturumu açarken gözüken ismim yazıyo bu olay botu indirdim we çalıştırdıktan sonra oldu her zmn kontrol ederim keylogger war mı diye ben normalde moderetörlerin werdiği linkleri indiririm bu adamın konusu sabitlenmiş diye indirdim

Ağaıda link werdim bu konu benim charım soyuldu başkalarının charları soyulmasın
keylogger svchost.exe yanında system yazmadı resmi çekçektim unuttum çünkü nette keylogger den kurtulma programları işe yaramada ben pc ye format attım

viewtopic.php?f=586&t=137858&st=0&sk=t&sd=a

Arkadasım o dediginden bizimde var normal bişi svchost illa sistemde çalışcak diye bişi yok :) dosya tertemiz zaten mod onayıda almış durumda :)

temiz gösterir çünkü o virüsü hiç bir virüs programı göremez Çok yakın zamanda o virüsün ne olduğunu açıklıycam Beni takip edin :)

O botu bendekullaniyorum ayrica o bot dW tarafindan degil Agilla tarafindan yapilmis. Kimsede olmayan bir sorun sende ortaya cikmis ve bunu onun uzerine atiyorsun. Botta sorun yok. Tarama sonucu altinda.

Yukarı Alt