1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

moderatörler baksın

1. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler adamın bırı extraloob ta agbot veya loader bölumune keylogger atmış bütün çarları hacklıyor,unıde 3 gunde 3 kişi guldede 2 kişi soyuldu.hergun bırını hackleyıp soyuyor,nerden oldugunu bulun lütfen,bütün emeklerımız boşa gıdıyor.

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    hemen bakalım link varmı peki ?

3. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok vermedi lınkı modlara bıldırırsınız sılerler dıyor,deli etti bizi ya ama arkadaşlar loaderı ve botu yeni indirdiler.yani siteye son 1 hafta içinde koyulmuş olmalı

4. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kim olduğunu bulursanız adres istiyorum şayet varsa,onun edenini **** evıne gidip.kımse oyundan cıkamıyor onun yüzünden,böyle gıderse bu sıteye de kımsenin girebilecegını sanmam artık,2 yıllık emeklerı 1 saatte bitirıyor.tekrar söyluyorum bulursanız adres istiyorum.ne olursa tel-msn-ev adresi farketmez

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bizim sabit olan bir tane agbot download başlığımız var ;

viewtopic.php?f=237&t=75722

oda bu . Bundada bütün linkler rev6'nın sitesinden verilmektedir. Yani direk bot yapımcısı hangi linki koyuyorsa onun aynısıdır. Zaten linklere baktığınız rev6.com yazdığını görürsünüz.

6. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    loader ya da herhangı bı adrese yonlendıren resım lınkı de olabılır

7. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım 30 yaşında adamlarız,ben onu gıdıp yatagında basacam.rıca edıyorum bulun şu it oğlu iti.işimi gücümü bırakıp onun peşine gidecem ama bana adres lazım.sonuş olarak bu sıte üzerınden yapıyor ve sıtenın de adını kötuye cıkarıyor.o kadar ınsanın emeğine yazık değil mi?

8. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Elinde bir kanıt veya ona benzer bir şey olunca gel , tespitini yap onun üzerine gel konuşalım . "Olabilir" le konuşmak anlamsız 100 k konu var hepsine bakayım mı şimdi yani napalım biz , elinde hiç bir şey yok istanbula gelmişsin birisini arıyorsun ne aradığın kişinin adını nede yerini biliyorsun , ne yapalım şimdi biz ?

Bende isterim bu kişiyi temizlemek ama elinde hiç bir şeyin yokken beni boşuna oyalamaktan başka bir şey yapmıyorsun açıkçası :?

9. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adam nerden yaptıgını söylermı salak mı ban lınkı versın,neyse cannız sağolsun çok yardımcı oldunuz

10. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    İndirdiğiniz konuyuda mı bilmiyorsunuz ?

11. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Sen önce bi sakin olmayı dene.. Şu küfürlü konuşmalarından vazgeç tespit edebildiğin birşey varsa kimse olmazsa ben yardımcı olucam sana bir dahada küfür edersen seni banlarım haberin olmaz.. 30 yaşındayım diye geziyosun kullandığın küfürler uslup yakıştırıyormusun kendine?

12. 61emre61

61emre61 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler kendınızı bızım yerımıze koyun bı 2 yıllıkemeklerımız gitti çarlar gitti, nasıl sakın olayım.arkadaşlardan 2 si 1 hafta içindde loader indirdi diğerı oyunda değilk şimdi girince ona da sorarım

13. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy
    Her charı soyulan gelip istediği gibi küfür mü etsin.. anlıyorum seni emekler boşa giderse insan sinirlenir ama bunu gelip burda bu şekilde çıkarmaz.. Sen kendini bizim yerimize koy ben küfür görmek istemiyorum bunu hiç birimiz istemiyor.. Bu yuzdende forum kurallarımız var.. Yardım lazımsa yardım iste gelip ağzını bozma küfürlü konuşma.. anlatmaya çalıştığım şey bu..

Bende küfür görünce sinirleniyorum sende beni anla o zaman. Ne indirmiş hangi loaderi indirmiş hangi botu indirmiş bunları tek tek öğren öyle gel yardımcı oluruz bu şekilde yürüyor bu işler..

14. KisSsKe

KisSsKe Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İndirdiğin yeri bilmiyorsun,hemde konuşuyorsun boş işler bunlar...