_CaspeR_

Buralıyım
arkadaşlar bende ki sorun telsiz ev telefonuu modeme tek hat üzerinden bağlı

eskiden 2 hat vardıı öle kullanıyordum fakat tek hat üzeirnden 2 sini kullanmaya başladım ama nedense artık ev telefonu çalınca int bağlantım kopuyor ve buda oyunda (sro) veya msn de iken filan sürekli int kopup gelmesine sebep oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim acaba

benim yazlıktaki evimdede aynı sorun vardı dakkada bir kopuyodu int telefonu deiştirdim kurtuldum

sorun şurda senın telefon ayro yerde ınt ayrı yerde oldugu için senın yapman gereken sıprınter vardır bu dağıtıcı görevdedır yanı modem ve telefona kaploları bu dağıtcak bunu takacaksın telefona ayrı kaplo ve ınternetıne ayrı kaplo çekeceksın yanı tek ana girişten sıprınter ile dağıtcaksın bunu yaparsan kesılmez ?!!!!!!! eger sorun olursa
mailto:[email protected]

ben bunu yapmadan önce sılkroada gırdım dıye sevınıyordum sonra evın tel çalıyor baktım atmış oyundan sonra modemin kutusuna baktım orda sıpter var ıgılızce yazıyor onu hocaya verdım çevırdı bende yaptım

_CaspeR_

Buralıyım
zaten öle ama dağıtıcıya geliyor ilk sonra telefon ve pc ye gidiyorr yani dediğin gibi telsiz telefon çalınca net kopuyor ama bu sorun normal düz telefonda olmuyor telsiz telefonu takında bu sorun oluyor normal kablolu telefon ile bu sorun olmuyor

Yukarı Alt