ben 6233 aldım yeni ama daha tema oyun felan yok bu telefonun destek ledigi tema oyun felan koyarsanıs çok sevinirim

sonsuza_dek demiş ki:
bende almayı düşüüyorum tlf u biraz anlatırmısın sesi fln nasıl ?
arkadaşım 6233 çift hoperlör,s40 serisi,2.00 mega pixel kamera ve pek kullanışlı olmasada güzel bir telefon eğer müzik ile ilgiliysen ses olarak harika bir telefon hiç düşünme derim.bence bu telefonla ses olarak yarışabilecek bi telefon yoktur normal bi radyo gibi dışarıya ses veriyor telefonun kötü yanı ise pek fazla program desteklemiyor ama ben yinede bu konuya en yakın zamanda program,tema gibi şeyler yüklicem merak etmeyin !!

Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
valla benim telefonun 6630 benim her işimi görüyor.(mp3,sınırsız video,resim albumü,msn,radyo,internet ''google ve extraloob a bile girebiliyorum yorum yapabiliyorum topiçlere'',değişebilir kapaklar ve daha bir çok özellik 2 sene oldu kullanıyorum ilk çıktığında aldım çok süper bi telefon dayanıklı her türlü tema program yükleniyor.Tv bile izleniyor, çektiğin vide o ve resimleri bilgisayarda izleme.......... kahvekeyfi 6630 süper telefon bana göre kaçkere yere düşürdün bişi olmadı bi kere bile tamire götürmedim maşşallah.
-Resim Silinmiş.
:mrgreen: :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt