Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Moblardan +7 Axe Düşmüş, İlk Gördüğümde Bende Şaşırdım :popcorn:

Fotolar ; summer5:

Arkadaşlar Kesinlikle Kendim Basmadım. Başka Birininde Bunu Yere Atacağını Düşünmüyorum eekd1

ColdHeart

Tanınıyorum
birinin çantasından düşmüş olabilir modan çıkcagını zannetmiyorum

Redd demiş ki:
farklı bir duygu :) baktım baktım çözemedim :santa:
Bende kaç defa inceledim ama çözemedim. Gerçekten muazzam bir duygu :starving:

tolgahanin demiş ki:
birinin çantasından düşmüş olabilir modan çıkcagını zannetmiyorum
Dostum bunu atıcak kadar e..yiler varmı ki çantadan düşmüş olsun? Ayrıca diyelimki biri bastı bunu, niye bir tane bile blue basılı değil? Ayrıca niye 52 Lvllik axeye değilde, az kullanılan 60lık axeye bassın? daral:

tenpanter demiş ki:
banada bir kez 10 level +7 glavie düşmüştü.
Demekki bunu tek yaşayan ben değilim :thumbsup:

ColdHeart

Tanınıyorum
bilinçli olarak değil belki pk felan olmustur belki moba ölmüştür düşmüştür onu demek istedim bilerek atmazlar zaten öylesine söyledim çözemedim bende :)

tolgahanin demiş ki:
bilinçli olarak değil belki pk felan olmustur belki moba ölmüştür düşmüştür onu demek istedim bilerek atmazlar zaten öylesine söyledim çözemedim bende :)
Olabilir ama itemde hiç blue olmaması ilginç. Biri kullanmış olsa muhakkak 1 tane bile blues'i olurdu diye düşünüyorum. :thumbsup:

spartaXeLLa demiş ki:
80 cap zamanlarında bende 8lvl +7 sword düşürmüştüm o hissi bilirim :D
:beer:

düşebilir ^^ zamanında marsta oynarken banada 60+7 glaive düştüydü shakramdan.

uranüste 18+7 cleric rod düşmüştü ilk önce farketmedim ufak tefek bi silahtı zaten sonradan mause gezinirken denk geldi baktım +7 :D

Xperyon

Bilgiliyim
1-Mob'dan +7 item düşmez.
2-Felsefen Muazzam .

daral:

uLan utanmasanız advancedli düştü diceksiniz az kaldı +7 +8 item düşmüş hale bak :lol:

Xperyon

Bilgiliyim
Jaysean 7 yıl oldu sro oynuyorum Hayatımda ilk defa burda duydum böyle saçma birşey,Bunu oyunda global ile atsanız azını bırakır k*çı ile güler millet sanırım.Kervan etkinlik olayı varken sormuştum geçen sene GM Popurion'a maximum +5 item düşebiliyor daha fazlasını zaten yapmamız olanaksız dedi yani bunu diyenler tamamen [YALAN] Söylüyor. :thumbsup:

bende 70 capından beri oynuyorum.burda sidik yarışı yapmaya gerek yok.
*81 +8 garment üstlük çıkmıştı bana 90 capında
yukarıda bunu belirttim.
geçenlerdede +7 77 lvl chest düşürmüş gold bot charım +8 denedim kayboldu.

PS: ben yalan söylüyorum.inanmayın.

Xperyon

Bilgiliyim
Hey Allahm O Başkasının Dropudur.Nadirende olsa arada player ölünce itemi düşebiliyor ve sana denk gelmiş almışdır bot onu.. Yani Güldürme O zaman Oyunda bir Global at kendi Serverında Bakalım ne Yazıcak Millet .+ Sidik yarışı değil çok iddialı konuşuyorsun bende bunun olmayacağını söylüyorum ki bu laflarımdada ısrarlıyım "Söylediniz +7 +8 Drop Olayı Sadece 14 yaşında bir Çocuk Hikayesi Kalıyor... " :think:

Cyber-Warrior demiş ki:
Jaysean 7 yıl oldu sro oynuyorum Hayatımda ilk defa burda duydum böyle saçma birşey,Bunu oyunda global ile atsanız azını bırakır k*çı ile güler millet sanırım.Kervan etkinlik olayı varken sormuştum geçen sene GM Popurion'a maximum +5 item düşebiliyor daha fazlasını zaten yapmamız olanaksız dedi yani bunu diyenler tamamen [YALAN] Söylüyor. :thumbsup:
Üzüldüm şimdi sadnessla1
Zira ben de 52+7 blade düşürmüştüm mobdan. Gelip "pk mk" olayıdır deme boş yere diye söylüyorum, botta izliyordum. Bildiğin yaratıktan düştüğünü gördüm yani. Bir de 85+6 balta vardı. :curtain:

Kısacası ya bunca insan seni yiyor, ya GM seni yemiş ya da sen bizi yiyorsun ^^

Polgara demiş ki:
Cyber-Warrior demiş ki:
Üzüldüm şimdi sadnessla1
Zira ben de 52+7 blade düşürmüştüm mobdan. Gelip "pk mk" olayıdır deme boş yere diye söylüyorum, botta izliyordum. Bildiğin yaratıktan düştüğünü gördüm yani. Bir de 85+6 balta vardı. :curtain:

Kısacası ya bunca insan seni yiyor, ya GM seni yemiş ya da sen bizi yiyorsun ^^
kimi kandırıyorsun sen mobsdan +5 den üstün item düşmez :lol: :P

Yukarı Alt