Takımı
Galatasaray
iyi hoşda tüm online oyunlar sabit değilki.hepsinin oynanma oranları bir artar bir azalır , şirket başka bir oyunun grafiklerini beğenir kafaları eser orjinal ile karışık grafikler çıkarmaya başlarlar.yani online oyunlar için çok zayıf bir fikir gibi göründü bana.

Pro

rank8
Nina Ricci demiş ki:
iyi hoşda tüm online oyunlar sabit değilki.hepsinin oynanma oranları bir artar bir azalır , şirket başka bir oyunun grafiklerini beğenir kafaları eser orjinal ile karışık grafikler çıkarmaya başlarlar.yani online oyunlar için çok zayıf bir fikir gibi göründü bana.
Konu Guncel tutulur ayri Orta seviye gorumtulu bi oyunun Iyi kaliteye 1-2 update'le gecebilecegini sanmiyorum :curtain:

Takımı
Galatasaray
şimdi büyük bir hevesle güncel tutulur diyorsun fakat bir süre sonra unutulup gider emin ol.ayrıca ben orta seviyeli bir oyunun iyi bir kaliteye geleceğini değil , bu işlerin sürekli değiştini söyledim.

Pro

rank8
Nina Ricci demiş ki:
şimdi büyük bir hevesle güncel tutulur diyorsun fakat bir süre sonra unutulup gider emin ol.ayrıca ben orta seviyeli bir oyunun iyi bir kaliteye geleceğini değil , bu işlerin sürekli değiştini söyledim.
Ya simdi Gunceli gectim hade bana bi turkce mmorpg sitesi soyler misin Inceleme seklinde olan ben sahsen goremedim bu konuda bence ilerleyebiliriz. Oyle Gecici Bir hevesle soylemiyorum bunlari Emin ol. Bence bu konuda Epey bi eksik var turk sitelerinde :curtain: ( summer3: )

böyle bir işe girişilecekse bende bu konuda arkadaşa yardımcı olabilirim 20yi aşkın online oyun deneyimim oldu şimdiye dek

Yukarı Alt