Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar mmorpg oynayanlar hangi oyunları oynuyorlar yazabilir mi bende bir oyuna başlamak istiyorum da kafama yatan bir oyun yok şuan ve yalnız başına sarmıyor biliyorsunuz.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
cabal oynayanlar var mı burda damlasınlar hemen buraya çabucak

Wicked

Game Designer
Cabal
Arche Age
Neverwinter
Rift
ESO
Bless - çıkınca
Black Desert - çıkınca
Cabal2 - çıkınca

ama yalnız oynayınca zevk almadığım için ara ara girerim
şu sıralar son 2 yıldır bf 4 oynuyorum

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
bende şöyle Cabal tarzı oyun oynayanların yanına kapak atmak istiyorum açıkcası :D bende cabal oynuyorum tek sarmıyor

Wicked

Game Designer
Bu mesaj Saian S.S rumuzlu uyeden alinti yapildi
Saian S.S demiş ki:
bende şöyle Cabal tarzı oyun oynayanların yanına kapak atmak istiyorum açıkcası :D bende cabal oynuyorum tek sarmıyor
2 çıkınca ve o görüntülerden sonra sarmadı girmez oldum 149 lvl archer cabal da vardı unuttum onun şifresini de 2'yi bekliyorum ama black desert çıkarsa diğer yazdığım hiçbir oyunu sallamam oynicaksak ta bilesin :D

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Ahahah süper black desert çıkınca direk oynarız izledim gameplayi güzel grafikler var her türlü oynarız.

Wicked

Game Designer
hadi bakalım beklemedeyiz o vakit bir iki arkadaş daha var oynamak isteyen onlarla da beraber bir takım kuralım :beer:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Abi bi oyun oynayalım elim ayağım titriyor :olucem:

Wicked

Game Designer
Saian S.S demiş ki:
indirme kötü yani senin beğeneceğin tarzda değil rift :mrgreen: daha çok knight online'da karakterlerin skill diye buçağı vurup vurup kaçtığı bir oyun ama büyük bir haritada saatlerce takılmak istiyorumd ersen indir dene ama uyarayım zaman kaybı :)

black desert 2013 dediler sonra 2014 oldu şimdi 2015 bakalım artık :) ben de sabırsızlıkla sadece onu bekliyorum ^^

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Wicked rumuzlu uyeden alinti yapildi
Wicked demiş ki:
Saian S.S demiş ki:
indirme kötü yani senin beğeneceğin tarzda değil rift :mrgreen: daha çok knight online'da karakterlerin skill diye buçağı vurup vurup kaçtığı bir oyun ama büyük bir haritada saatlerce takılmak istiyorumd ersen indir dene ama uyarayım zaman kaybı :)

black desert 2013 dediler sonra 2014 oldu şimdi 2015 bakalım artık :) ben de sabırsızlıkla sadece onu bekliyorum ^^

Ya böyle wow gibi silkroad tadın güzel bi oyun çıksa da oynasak bende Cabal2 ye baktım da felaketmiş bende onu beklemeye aldım

Yukarı Alt