Cryolite demiş ki:
koppss demiş ki:
suqua demiş ki:
adamın char fena
MMO_Doug bildigim kadariyla kadin'di :roll: :roll:
doğrudur :P
ilk sahibi erkekti.Ben Greece i bıraktığım sıralarda bi bayan satın aldı. 90 patch daha yeni gelmişti. çok farklı yapılandırmalara imza attı o bayan. ilginç şekilde unique kesiyordu.Demon bi ara hep ondan sorulurdu :popcorn:

int bow, sonra int force... ve çok da başarılı savunma yapıyordu. Demek halen Greece'te devam ediyor :)

ilk sahibi erkekti.Ben Greece i bıraktığım sıralarda bi bayan satın aldı. 90 patch daha yeni gelmişti. çok farklı yapılandırmalara imza attı o bayan. ilginç şekilde unique kesiyordu.Demon bi ara hep ondan sorulurdu :popcorn:

int bow, sonra int force... ve çok da başarılı savunma yapıyordu. Demek halen Greece'te devam ediyor :)
int bow hiç olmadı, int force hiç hiç olmadı :mrgreen:
charın sahibi lvl 10'den beri kendisi btw :P

Thoobia demiş ki:
Çok güzel olmuş hacım 8)

ps:Cry bro insan senin charı görünce insanın içinde birşeyler oluyor.Ulaan tekrar başlasammı oyuna diyorum :P
ben her saniye lanet ediyorum oyuna :mrgreen:

Cryolite demiş ki:

o zaman bize yalan attı ablamız :P
satıldı diye global bile atmıştı. Hatta bi ara çok fena takışırdık bununla 2,5-3 sene önceydi tabi bu dediklerim :P

bizim gladius ta orda :mrgreen: uzun süredir haber alamıyorum eski tayfalardan, koptuk iyice. Volki ya da ömer mi oynuyor gene yoksa gladius u sattılar da jacksparrow la mı devam ediyolar :detective:
Offffffff Greece'i özledimmmmm ... insanın ilk gözağrısı bi başka oluyor. Nerde benim _A_R_E_S_ im :cry:

Xanthos demiş ki:
Cryolite demiş ki:

o zaman bize yalan attı ablamız :P
satıldı diye global bile atmıştı. Hatta bi ara çok fena takışırdık bununla 2,5-3 sene önceydi tabi bu dediklerim :P

bizim gladius ta orda :mrgreen: uzun süredir haber alamıyorum eski tayfalardan, koptuk iyice. Volki ya da ömer mi oynuyor gene yoksa gladius u sattılar da jacksparrow la mı devam ediyolar :detective:
Offffffff Greece'i özledimmmmm ... insanın ilk gözağrısı bi başka oluyor. Nerde benim _A_R_E_S_ im :cry:
geçenlerde samarkandda ARES scammer diye geziyordu 1-2 türk :P

aynen öyle olmuş. 5 para etmez,asalakların eline düşmüş güzelim charım. ne günler gördü o char ne itemler gelip geçti elinden. sun spearlar, som blade, sun kalkanlar... yazık... eski sevgilinin geneleve düşmesini görmek gibi bişey hissettim ARES'imin dolandırıcıların eline geçtiğini duyunca :cry:

k arkadasi var diye duyumlar vardi bu dogrumu ?[/quote]

saçmalamayın yav -.-[/quote]
youtube'de gormustum :) Ne yani bi italyanla turk birbirini sevemez mi :D[/quote]

ondan değil ama ne alaka konuyla :mrgreen: yok öyle bişey :P[/quote]
MMO olunca merak ettim :D

Yukarı Alt