bilgim fazla yok ama 2 gün önce klasik mızıka çalmıştım ilk çıkan parça ölüm marşı oluyor :mrgreen: tarzına göre değişir mızıkalar diğer müzik aletlerinde olduğu gibi

Akordeon sesine bayılıyorum ama şartlar akordeon almama olanak tanımadığı için mızıka almaya karar verdim. Araştırdığım kadarıyla 3 tip mızıka var; Diyatonik, Kromatik, Tremolo. Tremolo akordeon sesine benzer ses çıkardığı için onun üzerinde yoğunlaştım şu an ama içlerinde başlangıç için zor bir tür diyorlar..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Babam bana çok küçükken almıştı bir mızıka senin fotosunu koyduğunun kırmızısı. Gitardan önce kendi kendime uğraşarak öğrenmiştim. Başarabilirsen çalması çok keyifli özellikle gitarın yanında.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Dil yuvarlayarak çalıyordum ben ama başlarda çok zor oluyor o teknik. Dudak bükerek başlamanı öneririm. İlk amacın tek delikten ses çıkarmak olsun. Onu başarırsan bir kaç ayda hızlanıp tekniğini kavrarsın harikalar başarırsın diye düşünüyorum başarılar :muck:

Advance

Ağzını en kalın ses çıkan bölgeye getirip konuşursan robot sesi yapabilirsin :D

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/hohner-big-valley-tremolo-harmonica-mizika-71429713
Siparişi veridim, hem tremolo hem karizmatik mızıkalar çok pahallı öğrenciyiz :mrgreen:

Gönül isterdi şunlardan sipariş verebilseydim sadnessla1

Bi tanede şarkı koyak

sesi çok hoşuma gitti bende mi alsam :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu mesaj Relax rumuzlu uyeden alinti yapildi
Relax demiş ki:
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
http://urun.gittigidiyor.com/muzik-plak-enstruman/hohner-big-valley-tremolo-harmonica-mizika-71429713
Siparişi veridim, hem tremolo hem karizmatik mızıkalar çok pahallı öğrenciyiz :mrgreen:

Gönül isterdi şunlardan sipariş verebilseydim sadnessla1

Bi tanede şarkı koyak

sesi çok hoşuma gitti bende mi alsam :D
Bu sesi seviyorsan bir de akordeon dinle :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt