Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
2.Kısım

1.Kısım
http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turk ... gi_an.html

Haber değeri olan birşey ki Türkiye ve Suriye'yi ilgilendiren birşey içimizde ki hainlikleri bebek katillerini alevi katillerini ortaya koyan görüntüler Off Topic'te açtıgım konu kaldırıldı.Off topic yeri değil ise Haberler bölümü bunun tam yeri ayrıca forumda siyaset yapılmaması gibi bi saçmalık olamaz haberler kısmını kaldırın o zaman ayrıca konu tekrardan çöp kutusuna taşınırsa ve uyarı gelir ise silin gitsin üyeliğimi.

Görüntüleri iyi izleyin..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Saçmalık dediğin şeyleri buradan okuyabilrisin . Forum Kuralları . Bir önce ki konun gerginlik yaratabilecek seviyede karalama içeriyordu , kaldırdım . Aynı tarz bulunduran içerikte bir paylaşım yapmış olsaydın bu konun içinde aynı şeyi uygulayacaktım .

İyi forumlar .

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Mr.Bean rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr.Bean demiş ki:
Saçmalık dediğin şeyleri buradan okuyabilrisin . Forum Kuralları . Bir önce ki konun gerginlik yaratabilecek seviyede karalama içeriyordu , kaldırdım . Aynı tarz bulunduran içerikte bir paylaşım yapmış olsaydın bu konun içinde aynı şeyi uygulayacaktım .

İyi forumlar .

Tartışmaya gerek yok bende tek bir eleştiride bulunayım ondan sonra yorum yapmayalım.

Off topicte bulunan Merkez Türkiye Projesi siyasi propaganda içeriyor.Konu kilitlenmiş kavga nedeninden ve bu şuan yorum yaptıgımız konu Siyasi propaganda yapmıyor seçim öncesi provakatörlükte yapmıyorum burası HABERLER kısmıysa bende buraya konu açmakta özgürüm ve fikirlerimi söylemektede özgürüm Alevi katillerine yollanan silahları teşhir etmiş birileri.

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Saian S.S rumuzlu uyeden alinti yapildi
Saian S.S demiş ki:
Bu mesaj Mr.Bean rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr.Bean demiş ki:

İyi forumlar .

Tartışmaya gerek yok bende tek bir eleştiride bulunayım ondan sonra yorum yapmayalım.

Off topicte bulunan Merkez Türkiye Projesi siyasi propaganda içeriyor.Konu kilitlenmiş kavga nedeninden ve bu şuan yorum yaptıgımız konu Siyasi propaganda yapmıyor seçim öncesi provakatörlükte yapmıyorum burası HABERLER kısmıysa bende buraya konu açmakta özgürüm ve fikirlerimi söylemektede özgürüm Alevi katillerine yollanan silahları teşhir etmiş birileri.

Bahsettiğin konu için gerekli olan yapılmış . Açtığın bir önce ki konuya gelecek olursak dediğim gibi gereksiz ve fazla seviyede siyaset içeriyor . Doğru veya yanlış herkesin şahsi ve ÖZEL fikridir . Tekrar söz konusu olan diğer konuya gelecek olursak siyasi çıkar propagandalarının yapıldığı bir konuya dönmemesi için gerekeni yaptığım fikrindeyim .

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
@MrBean

Tamam kardeşim, doğru olanı yaptın eyvallah.

Yukarı Alt