CaptainAizen

Öğreniyorum

Fenerbahçe'den, Galatasaray'a Stoch çalımı. Sarı-lacivertliler Slovak oyuncu Miroslav Stoch'u renklerine bağladı.

Fenerbahçe Kulubü'nden yapılan açıklama şöyle:

"Fenerbahçemiz, Chelseali orta saha oyuncusu Miroslav Stoch’u renklerine bağladı.
2009-2010 sezonunda kiralık olarak Twente’de forma giyen 21 yaşındaki genç yıldız ile 4 yıllık anlaşmaya varıldı.
Stoch, Slovakya Milli Takımı’nın formasıyla 2010 Dünya Kupası’nda mücadele vermeye hazırlanıyor.

offffffff alıyorduk bu adamı ya neden alamadı bizim aptallar . süper bir oyuncu bu

CaptainAizen

Öğreniyorum
fenerbahçenin transferlerdeki bitiricilik başarısı ülkedeki en iyi klüp normal karşılamak lazım ama galatasaray yönetimi ezildi resmen ayıptır :santa:

İyikide bu transferi yapmaadık gereksiz yere para sokağa atılacaktı.Çünkü sağda Keita soldada Arda var ve 5meuro veripte yedek oturtamazdık. O yüzden iyiki almamışız diyorum.

Artık iyi bi on libero alma zamanı geldi diye düşünüyorum.

bence fb yüklü bir miktarda para verdi yani senelik ücreti yüksek bu adamın. bitiricilik ile alakası yok ^^

CaptainAizen demiş ki:
fenerbahçenin transferlerdeki bitiricilik başarısı ülkedeki en iyi klüp normal karşılamak lazım ama galatasaray yönetimi ezildi resmen ayıptır :santa:
Hangi bitiricilikten bahsediyorsun :think: Adam 3-4 gün önce Rijkaard faktöründen bahsediyordu, PARA faktörü ağır bastı.(İyiki bastı!)Yine söylüyorum Orta saha orta saha orta saha makara:

CaptainAizen

Öğreniyorum
Apollon demiş ki:
CaptainAizen demiş ki:
Hangi bitiricilikten bahsediyorsun :think: Adam 3-4 gün önce Rijkaard faktöründen bahsediyordu, PARA faktörü ağır bastı.(İyiki bastı!)Yine söylüyorum Orta saha orta saha orta saha makara:

bildiğim kadarıyla para faktörü bitiriciliğin başında gelen bir kural gönül bağlarıyla adam alınmıyor =)

Yukarı Alt