1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Minecraft 1.7.2 Hamachisiz Survival !!!

1. reisben55

reisben55 Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha bugün bitirdiğim serverla karşınızdayım. Server Survival(gibi) dır. Online olarak survival zevkini yaşamak isteyenler için kurdum. Şimdilik 25 kişilik açtım duruma göre arttıracağım. Server ne yazıkki 7/24 açık değil.
    Server :
    Hafta içi : 16:00 ile 22:00
    Hafta sonu : 08:00 ile 23:30 arası açık olur.
    Aynı zamanda serverda pvp hep açıktır . İstek gelirse bir pvp arena oluşturup orası hariç heryerde kapalı olması sağlanabilir. Servera geçersek önce :
    Server Spawn alanı
    Server spawn alanı hem oyuncular arası pvp nin kapalı olduğu hemde mobların oyunculara zarar veremeyeceği bir alandır.

Orman
    Serverda bulunan iki warptan birisidir. Adından da anlaşılacağı gibi oyuncuların ev yapıp avlanabileceği bir yere geçiş olarak yapılmıştır. Pvp bina içerisinde kapalıdır .

Örnek Claim
    Serverımızda binanızı korumak için altın kürek claimi kullanabilirsiniz. Claim küreğini almak için /kit baslangic yazmanız yeterlidir . Bilmeyenler için anlatmak gerekirse :
    Claim atmak için ilk olarak blok koruma hakkına ihtiyacınız var bunu birşeyler kazarak elde edebilirsiniz. Sonra claim küreği ile binanızın çarpraz köşelerine resimdeki gibi sağ tık yapmalısınız. Sonrasında eğer yeterli blok koruma hakkınız varsa alan claimlenecektir.

Private Plugini
    Serverda sandık ve kapılarınızın başkaları tarafından açılmasını istemiyorsanız yapacağınız şey sandıklarda tabelayı koyup hiçbirşey yazmadan çıkmak , kapılarda ise tabelanın en üstüne [private] yazıp çıkmaktır.

Bu konuda görsel veremiyorum ancak serverda sanal sandık ve sanal çalışma masası da vardır. Öldüğünüzde sanal sandıktaki itemler gitmez.
    Servera kafa düşürme plugini eklenmiştir.

Pazar
    Burdan bakiyeniz karşılığı bazı itemleri alabilirsiniz.Jobs plugini ile bakiyenizi arttırabilirsiniz.

-AuthMe pluginindeki hata düzeltildi.

Evet arkadaşlar eğer sizde online survival(gibi) yaşamak isterseniz.
    İp: SamsunCraft.ddns.net 'dır.