Ronin demiş ki:
Adolf Hitler Faşizmin başlangıcının nedeniyse ve Adolfun düşünceleri Faşit düşüncelerse. Bende Faşistim abi....

Ben sağcıyım. Komunistleri sevmem sevenide sevmem. Yeterince dinimi sevip sayarım ve ibadetimi yeterince yerine getirdiğim kanısındayım. Hem Dİnciyim Hem Milliyetçiyim...,

Dinini vatanını sevmeyen insanında Ülkemde yeri yoktur. Gün gelicek tekme tokat sınır dışı edilicekler...

Milliyetçi hareket engellenemez...
Senin gibi bir insanla aynı forumda olduğumdan utandım bee...

Ben Ne Komunist'im, Ne Faşizmin, Ne Milliyetçiyim,Ne Irkçıyım Vs Vs ..

BunLar Boş Boş.. BunLarın Hepsi Boş! Geçmişte KimLer NeLer İçin Uğraştı NeLer YapıLdı Ama Ne oLdu.. Hepsi Geçmişte kaLdı Ve BazıLarı Ülkeye FaydaLı oLmasına Rağmen ASILDI!.. O yüzden Benim Lafım Şudur...

Ben MÜSLÜMANIM MÜSLÜMAN!!!

SherwaN demiş ki:
Ronin demiş ki:
Adolf Hitler Faşizmin başlangıcının nedeniyse ve Adolfun düşünceleri Faşit düşüncelerse. Bende Faşistim abi....

Ben sağcıyım. Komunistleri sevmem sevenide sevmem. Yeterince dinimi sevip sayarım ve ibadetimi yeterince yerine getirdiğim kanısındayım. Hem Dİnciyim Hem Milliyetçiyim...,

Dinini vatanını sevmeyen insanında Ülkemde yeri yoktur. Gün gelicek tekme tokat sınır dışı edilicekler...

Milliyetçi hareket engellenemez...
Senin gibi bir insanla aynı forumda olduğumdan utandım bee...
Benim düşüncelerim bu yönde saygı duyarsın yada duymazsın orası sana kalmış benimle aynı forumda olmaktan rahatsızlık duyuyorsan kimseyi zincirle bağlamadık buraya.

Yukarı Alt