Hakemmmm yaktı bizi off ya elim ayağım titriye titriye izledim bu maçı kazanmalıydık :(((

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
CaRTMaNN demiş ki:
Harbiden 2 farklı skorla yenilince koyuyor insana :cry: Hakemin 4 saniye verip 3 lük yememizde ayrı bi mesele o posizyon doğru değerlendirilse şimdi maçı almıştık.

bahane hiç uydurmayalım arkadaslar. 63-57 öndeydik 64-64 oldu. tanjevic macı yönetemedi. kaya peker gibi hüseyin besok gibi tecrübeli oyuncular varken barıs hersek bekir gibi oyuncuları alıyor.malesef 2 sayıyla da olsa yenildik.

The47

Bilgiliyim
AnnaNova demiş ki:
bahane hiç uydurmayalım arkadaslar. 63-57 öndeydik 64-64 oldu. tanjevic macı yönetemedi. kaya peker gibi hüseyin besok gibi tecrübeli oyuncular varken barıs hersek bekir gibi oyuncuları alıyor.malesef 2 sayıyla da olsa yenildik.
kesinlikle. tanjevic i baştan beri sevmedim. aydın örs 4 ever ya ....

The47 demiş ki:
AnnaNova demiş ki:
kesinlikle. tanjevic i baştan beri sevmedim. aydın örs 4 ever ya ....
Kötü oynamış olabiliriz ama hakem 4 saniye olayını çıkartmasaydı o üçlüğü yemiyorduk ..

Hidayet kötü diyenler son periyodu izlemedi heralde ^^ Hala küfrediyorum hakeme.. O kararı vermese su an zaferimizi kutluyor olurduk ne diyeyim yaptılar yapcaklarını.Hakemide kötü korkutmuşlar :)

O kadar çok şey var ki yazılacak. Bi kere bana Hidayet'i övmeyin adam yattı yattı kaç maçtır son çeyrek oynadı diye onu kahraman edemem asla. Ayrıca yapması gerekeni yaptı zaten ondan beklenen şeyler onlar normalde hiç yapmadığı için bu turnuvada yapınca extra yapmış gibi görmesin kimse. Tee Slovenya maçında biz aslında final biletini kaçırdık. Onu kazansak önce hırvatlar sonra grupta yendiğimiz sırbistan ile oynayacaktık. Tanjevic Sloven maçına alakasız bir beşle başlayınca pek bir şansımız da kalmadı diyordum . Lakin yunanlar o kadar felaket oynadılar ki böyle bir yunanistan asla bulunmaz başka bir turnuva da. Spanoulis'i Ömer'e emanet etsek yanına da Sinan'ı versek 40 dakika boyunca yunanistan hiçbirşey yapamazdı kaldı ki yapamadılar da zaten Zizis'in bi ard arda bi ikilik bi 3lüğü vardı. Hakemlere sözüm yok yazıklar olsun herşeye rağmen o kadar kötü oyuna rağmen alıyorduk maçı neredeyse. o 4 saniye kararı hele akıl almaz maç içinde verilmeyen faullerde cabası. orada süre dolmuş adam 4 saniye kala yandan başlatıyor ya sayıyı ver ya topu bize ver. Kafadan bir karar verdi 3 lük yedik . 1sayının bile önemli olduğu bu tür maçlarda çok acemice davrandı hakemler. Ama bizim akıllıca oynayıp herşeye rağmen almamız lazımdı şu maçı. Hido bi kendine geldi farkı açtık son anlarda. Sonra yine saçmasapan hatalar ve hakem hataları maçı götürdü bizden. Sen 6 da 5 yap gel çeyrek finalde elen emeklerin hepsi boşa gitti kimse bizi grupta aldığımız galibiyetlerle hatırlamaz şampiyonu hatırlar ikinciyi hatırlar vsvs. Yazık yazık

Hidayet, NBA'e gittiği için şişiriliyor bu kadar. Aynı performansı bekleyemezsiniz. Tahminimce ordaki koçlar "size güveniyorum" diyor. Bizdekiler, yapmazsanız gideriz ölürüz vs vs söylüyor ve bizimkiler heyecana kapılıyor. Bana sakın hidayeti övmeyin..

hidayet bir şutör ve nba de oynuyo nbadeki oyuncular cok ama cokdaha güçlü o yüzden elınde ayarsızlık war ve potalar aynı degıl

doğru dıyosun, iyi oyuncu her yerde iyi oyuncudur fakat hidayetinde kapasitesi bu demekki.abartmamak lazım sırf onun sucu degıl..

Yukarı Alt