A Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde Almanya ve Azerbaycan ile deplasmanda oynayacağı karşılaşmaların aday kadrosu ile programı açıklandı.

2012 Avrupa Şampiyonası grup elemelerinde önümüzdeki hafta Almanya ve Azerbaycan ile deplasmanda kritik maçlar yapacağız. Kadro ise belirlendi.

Son Kazakistan maçı öncesi açıklanan kadroya göre Nuri Şahin, Mevlüt Erdinç (sakatlık) kadroya yeniden giren oyuncular oldu.

Milli takım aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:

KALECİLER
VOLKAN DEMİREL-FENERBAHÇE
HAKAN ARIKAN-BEŞİKTAŞ
ONUR RECEP KIVRAK-TRABZONSPOR
CENK GÖNEN-BEŞİKTAŞ

SAVUNMA OYUNCULARI

GÖKHAN GÖNÜL-FENERBAHÇE
SABRİ SARIOĞLU-GALATASARAY
ÖMER ERDOĞAN-BURSASPOR
İBRAHİM TORAMAN-BEŞİKTAŞ
SERVET ÇETİN-GALATASARAY
CEYHUN GÜLSELAM-TRABZONSPOR
İSMAİL KÖYBAŞI-BEŞİKTAŞ
HAKAN KADİR BALTA-GALATASARAY

ORTA SAHA OYUNCULARI

HAMİT ALTINTOP-BAYERN MÜNCHEN
MEHMET AURELIO-BEŞİKTAŞ
NECİP UYSAL-BEŞİKTAŞ
SELÇUK ŞAHİN-FENERBAHÇE
EMRE BELÖZOĞLU-FENERBAHÇE
NURİ ŞAHİN-BORUSSIA DORTMUND
SELÇUK İNAN-TRABZONSPOR
ARDA TURAN-GALATASARAY
ÖZER HURMACI-FENERBAHÇE

HÜCUM OYUNCULARI

TUNCAY ŞANLI-STOKE CITY
HALİL ALTINTOP-EINTRACHT FRANKFURT
SEMİH ŞENTÜRK-FENERBAHÇE
MEVLÜT ERDİNÇ-PARIS SAINT-GERMAIN
NİHAT KAHVECİ-BEŞİKTAŞ
SERCAN YILDIRIM-BURSASPOR

3 Ekim Pazar günü saat 17.00'den itibaren Swissotel the Bosphorus'ta toplanmaya başlayacak Milli Takım, 4 Ekim Pazartesi saat 11.00'de Türk Hava Yolları (THY)'na ait bir uçakla Almanya'nın başkenti Berlin'e hareket edecek. Milli Takım, Almanya maçı için Werder an der Havel kasabası yakınlarındaki Schwielowsee Resort Berlin'de kampa girecek ve 7 Ekim'e kadar antrenmanlarını SV Babelsberg 03 takımının stadyumunda gerçekleştirecek.

7 Ekim'de saat 13.30'da otobüsle Berlin'e gidecek Milli Takım kafilesi, The Regent Berlin Otel'e yerleşecek.

A Milli Takım Teknik Direktörü Guus Hiddink, aynı gün saat 18.30'da Berlin Olimpiyat Stadı'nda bir basın toplantısı düzenleyecek. Bu toplantıya Hollandalı teknik adamın yanı sıra iki de futbolcu katılacak.

Almanya-Türkiye karşılaşması 8 Ekim'de Berlin Olimpiyat Stadı'nda oynanacak ve yerel saatle 20.45'te (TSİ 21.45) başlayacak. Müsabakayı, İngiltere Futbol Federasyonu'ndan Howard Webb yönetecek. Webb'in yardımcılıklarını Michael Mullarkey ve Peter Kirkup yapacak. Dördüncü hakem ise Andre Marriner olacak.

Milli Takım kafilesi, 9 Ekim'de saat 11.00'de THY'ye ait bir uçakla Berlin'den Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye gidecek ve burada Hyatt Park Hotel'de konaklayacak. 11 Ekim Pazartesi günü saat 18.15'te Teknik Direktör Hiddink ve iki oyuncunun katılımıyla Tevfik Behramov Stadyumu'nda bir basın toplantısı düzenlenecek.

Azerbaycan-Türkiye müsabakası 12 Ekim'de Tevfik Behramov Stadyumu'nda saat 20.00'de (TSİ 22.00) oynanacak. Rumen hakem Aleksandru Dyakonu'nun düdük çalacağı karşılaşmada, yardımcı hakemler Adrian Vidan ve Radu Ghinguleac olacak. Dördüncü hakemlik görevini ise Sebastyan Koltesku üstlenecek.

A Milli Takım kafilesi, 13 Ekim Çarşamba günü saat 11.00'de THY'ye ait uçakla Bakü'den İstanbul'a dönecek.​

ORTA SAHA OYUNCULARI

HAMİT ALTINTOP-BAYERN MÜNCHEN
MEHMET AURELIO-BEŞİKTAŞ
NECİP UYSAL-BEŞİKTAŞ
SELÇUK ŞAHİN-FENERBAHÇE :arrow: Mehmet Topal
EMRE BELÖZOĞLU-FENERBAHÇE
NURİ ŞAHİN-BORUSSIA DORTMUND
SELÇUK İNAN-TRABZONSPOR
ARDA TURAN-GALATASARAY
ÖZER HURMACI-FENERBAHÇE :arrow: Volkan Şen

İlk 11'im;
Cenk
G.Gönül-Ömer-İbrahim-İsmail
Necip-Emre
Hamit-Nuri-Arda
Mevlüt​

Valencianın ilk 11oyuncusunu almıyor Fbnin hayatında Gs dışında maç oynamayan oyuncusunu alıyor. Hayret.. :roll:

Volkan Şen'i almamaları çok doğru daha büyük maçlarda oynamayı bilmiyor cl maçlarında görüyoruz,Topal'ın alınması lazımdı,Selçuk bu kadroda olması gereken bir isim Tr de formda kaç tane ön libero var?

BearGrylls demiş ki:
PR3STIG3 demiş ki:
Bknz. Oğuz Çetin Klasiği Sabri vb -.-
Ya bir git hele gördüğün gibi Sabri olmadan Gs atağa çıkamıyor ve bana Türkiye'de Sabri ve Gökhan Gönül'den başka sağ bek söylermisin onlar kadar iyi olan
1. burası kahvehane değil 2. Sabrili Galatasarayı görüyoruz xD Gökhan gönüle lafım yok benımde favorımdır ama nolur bana sabriyi savunma hayatımda gördüğüm en pasiv futbolcu -.-

PR3STIG3 demiş ki:
BearGrylls demiş ki:
PR3STIG3 demiş ki:
Bknz. Oğuz Çetin Klasiği Sabri vb -.-
Ya bir git hele gördüğün gibi Sabri olmadan Gs atağa çıkamıyor ve bana Türkiye'de Sabri ve Gökhan Gönül'den başka sağ bek söylermisin onlar kadar iyi olan
1. burası kahvehane değil 2. Sabrili Galatasarayı görüyoruz xD Gökhan gönüle lafım yok benımde favorımdır ama nolur bana sabriyi savunma hayatımda gördüğüm en pasiv futbolcu -.-
1.Kahvehaneyle ne alakası var.2.Galatasaryın kötü olmasını Sabriye mi bağlıyorsun.3.Deneme mod oldun diye havalanma :sfff:

1.Kahvehaneyle ne alakası var.2.Galatasaryın kötü olmasını Sabriye mi bağlıyorsun.3.Deneme mod oldun diye havalanma :sfff:[/quote]
ah canım benım sne benı tanıyamamısın daha ben sneın gıbı cocuk değilim bi yerelere gelınce havalanayım iş güç sahıbıyım allahha şükür böbürlenmeyide sevmem sen futbolun F sini öğrenırken Biz Kitabını yazıyorduk bırakda neyın kımın nasıl oynadığını abilerin çözsün

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
PR3STIG3 demiş ki:
ah canım benım sne benı tanıyamamısın daha ben sneın gıbı cocuk değilim bi yerelere gelınce havalanayım iş güç sahıbıyım allahha şükür böbürlenmeyide sevmem sen futbolun F sini öğrenırken Biz Kitabını yazıyorduk bırakda neyın kımın nasıl oynadığını abilerin çözsün
Sen de tartışmayı kes ki ben de kendimi tanıtmak zorunda kalmayayım :curtain:
Sabri'nin bir tek şut problemi var. Adam eksiltmeyi gayet güzel başarıyor, hızı var. Galatasaray'ın atakları Sabri ile başlıyor. Bobilerde 2 karikatür görünce Sabri'yi kötülemeyin hemen. Maçlarda dikkat edin :)

Wax Whine demiş ki:
PR3STIG3 demiş ki:
Sabri'nin bir tek şut problemi var. Adam eksiltmeyi gayet güzel başarıyor, hızı var. Galatasaray'ın atakları Sabri ile başlıyor. Bobilerde 2 karikatür görünce Sabri'yi kötülemeyin hemen. Maçlarda dikkat edin :)
sorun değil herkezı tanımaya hazırım eğer kücük bir tatrısma ıcın atıcaksan benı siteden pm atman yeterlı bana

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
PR3STIG3 demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
PR3STIG3 demiş ki:
sorun değil herkezı tanımaya hazırım eğer kücük bir tatrısma ıcın atıcaksan benı siteden pm atman yeterlı bana
Atmaktan kastın? Ben geç tartışmaları biri bana çok ağır konuştuğunda dahi rütbesine vb dokunmam dokunmamışımdır. Anlarsın ne demek istediğimi birine sorarsan.

Atmaktan kastın? Ben geç tartışmaları biri bana çok ağır konuştuğunda dahi rütbesine vb dokunmam dokunmamışımdır. Anlarsın ne demek istediğimi birine sorarsan.[/quote]
anladım tmm ^^ Neyse uzatmıyorum daha fazla konuyu içimdeki sabri tiskinçliği bana kalsın :)

Yukarı Alt