1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Microsoft Visual C++ Hatası ( Acil yardım )

1. TuRbO_OnuR

TuRbO_OnuR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Nike'de Sales Representative
    arklar bu hatayı alıyorum önceden çalışıyordu hiçbişey yapmadım durduk yere bu hatayı almaya başladım.
    2 aydır ne diye çıktı bilmiyorum ama salak bi hata musallat oldu.sadece repair yapınca gidiryor pc yi yeniden başlatınca tekrar geliyor.internette aradım bişey bulamadım. Silkroadda olan bi hata ama millet adam akıllı bi çözüm yazmamış.durduk yere hata niye çıktı onuda bilmiyorum. yardım edenlere şimdiden teşekkürler. ''microsoft visual C++ hatası veriyor Program c:/program files/silkroad/silkroad.exe R6002-flozting point support not loaded'' Böle şeyler yazıyo artık usandırdı beni ne yapmalıyım srosuz yapamam

az kaldı kafayı yiyecem.format attım gene aynı hata şeytan diyo çık 13.kata at makineyi aşşa görsün ebesininkini......para olsa atacam ne uyuz bişeyse deli etmeden bırakmayacak gibi bu makine

bazı sitelerde modemin fişini çek tak fln deniyo onuda sürüsüne bereket yaptım gene olmadı bi oyuna başlamadan oldu bide ilk updatemde ilk update de bugün oldu bi türlü düzelmiyo biri yardım ederse seviirim bir sürü yere yazdım bu problemi eleştri yapmayın lütfen acil olduğundan yazıyom
    iyi oyunlar Lütfen arkadaşlar lütfen yardımmm Crying or Very sad

2. TuRbO_OnuR

TuRbO_OnuR Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Nike'de Sales Representative
    Mad Etmeyin zaten yardım falan teşekür ederim aydınlattınız Arrow

3. EnDZoNe

EnDZoNe   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    windows u update et bi o şekilde dene ... ps yi camdan atmana gerek yok .. windows u update ettiginde muhtemelen düzelicek

4. Prada

Prada   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Playboy

Biraz sakin ol extraokk Şimdi ben bahsettiğin konu hakkında bilgi sahibi değilim olsam ederdim ve konuya 24 kez bakılmış aceleci olma bu kadar google da bile çözumunu bulamadıgın bişeyin burdan hemen çözümlenmesini bekleme bilgisi olan aydınlatıcaktır extraokk .. Bilseler nie yardım etmesinler bak endzone bi fikir sunmuş sana extraokk Kimse burada maaşla çalışmıyo ki istediğin zaman hemen yardım etmek zorundada değil kimse artı konunda yanlış yerde :santa:

5. bang_efe

bang_efe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    baslarim bole işe 40 senede bir işimiz dustu ona kımse bakmıyo bilen anliyan varsa yardım etsın yoksa sıkıcem bu bilgisayrı deli etti beni kudurtu acil yardım aynı hata bndede var delirmek uzereyim

6. Difficult

Difficult Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben biliyorum arkadaşım bnmde oldu 2 hafta hergun sro yu yenden yukleyerek oynadım sonunda sorunu buldum bak boyle yap

Sro yu silk yukle updateler bittikten sora hmn sronun dosyasından sro_client i rarla eğer bu hatayı ne zaman verirse rar'ladığın dosyayı sronun dosyasına cıkar gir bukadar basit aslında

7. bone

bone Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş aynısı banada olmuş 1 ay oyun oynayamadım + dier programalrda çalışmıyor...

İşte çaren !!!!
    -Temiz bir format
    -Eset NOD32 antivirüs ü yüklemek...

Eğer bunlarla uğraşamam diyorsan??

-Sro yu indir update et oyuna girmeden hemen winrarla ' D ' yerel disk e at
    -Winrardan çıkart dosyayı (masa üstüne)
    -Ve SroLoader kullanarak oyuna girebilirsin..
    not:Bu olay yapınca gene hata gelebilir. Sadece yapman gereken masaüstündeki Silkroad dosyasını silmek ve tekrar ' D ' disk indeki winrarı çıkarmandır...

iyi oyunlar.... detective