1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Microsoft bile bu kadarını beklemiyordu!

1. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

İki konsol devi olan Microsoft, Xbox ve Sony PS3, uzun zamandır süren bir rekabet içerisindeydiler. Bu rekabet birkaç ay önceyse çıkartılan yeni aparatlarla bir hayli kızıştı.

Nitekim bu rekabetin artık bir birincisi var. Sony'nin ürettiği PS Move aparatı çıktığı 17 Eylül 2010 tarihinden itibaren geçen 60 günlük sürede 4.1 milyon adet sattı. Diğer taraftan Microsoft'un Xbox 360 için ürettiği hareket algılayıcı sensörü olan Kinectse; 4 Ekim tarihinden itibaren geçen 60 günlük sürede tam tamına 8 milyondan fazla satış yaptı. Üstelik Microsoft'un koyduğu hedef, sadece 5 milyon adet satıştı...

Görünüşe göre Kinect gibi teknolojiyi bir adım daha ileriye taşıyan cihazlar -her ne kadar yeterli oyunu olmasa da- kullanıcıların daha fazla ilgisini çekiyor.

Yine de ürünler arasında ciddi anlamda fiyat farkı olması da dikkat çeken bir başka durum. PS Move; 50 dolarlık etiket fiyatına sahipken, Kinect ise 150 dolar'dan satılıyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    çok ilginç bu alet ya tam ne işe yarıyor anlayamadım dur youtube da videolarını izleyeyim bakalım.

3. NiGHTMaRe

NiGHTMaRe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bize de bu konuda bir açıklık getir hacım.Bende merak ettim eekd1

4. Maynard

Maynard Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları: