Spare_

Bilgiliyim
Skill görmeme sorunu?

Herkez biliyordur fakat ben tekrar açıklayacağım.

gerekli prograları indirdiğinizde hakde bottaki skill kutuları kapalı gözüküyorsa tıklanmıyorsa,

önce return çekiyoruz, sonra F1 deki atack skillerimizi cıkarıyoruz skil kutucukları boş olsun

sonra yeniden yerleştiriyoruz botu açıyoruz atack skill kutularının açıldığını göreceksiniz

aynı şekilde buff skillerini işaretlemek içinde ölyle yapın tum skill yerlerini boşaltıp yeniden koyun sonra hangi skillere bastıracaksak ayarlayın botu.

MF BOT DOWNLOAD v1.8a | v1.75

1- İndirdiğiniz MF botu rardan çıkartın
2- Rardan çıkan üzüm görünümlü dosyayı tıklayın ve silkroad'ın yerini gösterin
3- Start diyerek oyuna giriyoruz

Not: Oyuna girdiğinizde ise Bot menüsünü "Home" tuşuna basarak açabilirsiniz.
Ayarlarınızı yaptıktan sonra "Save" daha sonra "Start" diyiniz.

Download
Bot download
Rapidshare
Dosya.tc
Virüs tarama sonucları
Download

Rar PW: http://www.extraloob.com

Resimli ayarlar ve Skill kullanması için

Skill kullanması için gerekenler

Botu yapamayanlar resimli ayarlar

Spare_

Bilgiliyim
Startmı diyemiyorum. Sorunu anlamadım tam olarak yapcağın botsik.exe ye tıklayı Silkroad'ın bulundu klasorden silkroad.exe yi seçicen, Sonra açılcak.

ya oralarını yaptım üzüm salkımı değilmi bot tmm ona tıklayarak botla giriyorum giriyorum ayarlarını yapıyorum botun skil can ayarları falan hepsini yaptıktan sonra start deyimiyorum tıklanmıyor start a

bot prgramında hp ve mp ayarları yapılıyo ama hp ve mp görünmüyo harita açılmıyo

Spare_

Bilgiliyim
İlk önce oyuna login olduğunuzda ''home'' tuşuna basın ardından Homedeki login yazan bolume girip ''testbot'' ''testbot'' yazınız. Ardından harita hp monster vs gözükuyor.

arkadaşım gene aynı şşey oluyo bota login olma yeri işliyo save yeride işliyo ama start denmiyoo sorun ne bilmiyom ki sizler nasıl çalıştırıyonuz daha 3 gün önce çalışıyodu şimdi noldu bilmem

botu çalıştırdın mı şimdi anlatsana nasıl yapacaz bi yardımcı olsan

Yukarı Alt