Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
Yapım Yılı / Dil : 2009 / Türkçe Dublaj
Tür : Gerilim / Dram / Gizem
Oyuncular : Denzel Washington, John Travolta, Luis Guzman, Victor Gojcaj, John Turturro, James Gandolfini
Konusu : Bir adam New York Şehir metrosunu silahla zabdeder. Yolcuları rehin alır ve onları ancak fidye karşılığında serbest bırakacaktır. Bu olaylar güvenlik şefi Walter Garbe'ın gününü alt üst eder ve onu suçun arkasındaki ustaca planla yüzleşmek zorunda kalır. Denzel Washington ve John Travolta'nın başrollerinde olduğu film, vizyona girdiği ilk hafta Box Office US 'te üçüncü sırada yerini aldı.
http://www.divxfilmizle.org/metrodan-kacis-%E2%80%93-the-taking-of-pelham-1-2-3-divx-izle.html

severim bu tip filmleri ki denzel washington tam adamidir bu filmlerin ama tr dublaj filmlerden tiksinirim altyazili olsa izlerdim

Prada

Alt yazı bile izlemem artık saw 6 yı gömülü izliyorum mecbur karı look at my arm diyor eleman kol gitti koool diye çevirmiş pff yıktı beni :P

Prada demiş ki:
Alt yazı bile izlemem artık saw 6 yı gömülü izliyorum mecbur karı look at my arm diyor eleman kol gitti koool diye çevirmiş pff yıktı beni :P
Zuahaha,kalitesiz yerleri kullanırsan böyle olur :P

Yukarı Alt