66 LVL ZİHİNSEL CHAR SATILIR İTEMLİDİR İÇİNDE KAT BİLETİ VARDIR SAÇI YAPILIDIR. İTEMLERİ SAĞLAMDIR. SAĞLAMDIR DERKEN MİLLET OYUNA YATIRIOR 300 400 LİRA o İTEMLER GİBİ OLMASDA İDARE EDERDİR. +9 ASLAN AĞZI KALKAN +9 DEMİR KASK +9 ABANOZ KÜPE +6 FULL TAS PARTİZAN VS. CHAR ÇOK UCUZ. 30 LİRAYA SATILIR. CHARIN ADI LinqieN dir. RESMİ SİTEDEN BAKABİLİRSİNİZ. ATLANTİS SERVERI. FORUMA GÖRÜNTÜ KOYAMIORUM FAKAT CİDDİ ALICILAR OLURSA MSNDEN ATABİLİRİM. MSN : mailto:[email protected] ALICILAR BURDANDA KONUYA MESAJ ATARLARSA İLETİŞİM DAHA KOLAY OLUR.

kardeş msnden ss at ltfen sevinirim atarsan kardeş kesin alcam satma kımseye..

allahını sevıyorsan gır msn konusalım kesın alcam ya hadi...35 de gene alırım...

hacı uzun bi süre giremedim sorry. msn bozuldu fakat facebook verebilirsen halledelim adını soyadını ve resmin nasıl bişiy yazarsan sevinirim.

Hergün bakıcam bu konuya msn dende mesaj attım facedende 2 tane isim vardı ikisindede çocuk vardı hangisi ayıramadım sen bnei ekle abdullah kocakaya resimde karanlık bi mekanda tek basına oturan bi çocuk var.

ScreamSilent demiş ki:
hacı uzun bi süre giremedim sorry. msn bozuldu fakat facebook verebilirsen halledelim adını soyadını ve resmin nasıl bişiy yazarsan sevinirim.
kardeş samtadıysan 40 tlye alcam!!!

Yukarı Alt