Düren'in bu açıklamaları Menkul Kıymetler Borsası kuralları dolayısıyla mı yoksa gerçekten haberleri yalanlamak için mi yaptığını zaman gösterecek.
- Resim Silinmiş.​
Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Mete Düren, Real Madridli futbolcu Guti ile transfer görüşmelerinin sürdüğünü, ancak henüz imzalanmış bir anlaşmanın bulunmadığını söyledi.

Mete Düren, AA muhabirine yaptığı açıklamada Guti ile sözleşme imzalanmadığını belirterek, "Kesinleşmiş, imzalanmış bir anlaşma yok. Guti ile görüşmeler sürüyor. Bu transferin netlik kazanması, teknik heyetten gelecek rapor doğrultusunda takımdan ayrılacak yabancı oyuncuların belirlenmesinden sonra mümkündür" diye konuştu.

Real Madrid’in golcü futbolcusu Raul ile ilgili bazı iddiaların da konuşulduğunu hatırlatan Düren, "Transfer komitemiz Raul ile hiçbir zaman ilgilenmemiştir" dedi.

Düren, İspanya’da bulunan kulüp başkanı Yıldırım Demirören ve Transfer Komitesi Başkanı Serdal Adalı ile Transfer Komitesi üyesi Cengiz Zülfikaroğlu’nun bugün öğleden sonra İstanbul’a geleceklerini sözlerine ekledi.

Beşiktaş'ın son transferlerle kadrosundaki yabancı sayısı 14'e yükseliyor. Bu hafta sonu takımdan ayrılması istenecek yabancı futbolcularla görüşme ve pazarlıklar başlayacak. Beşiktaş yönetimi köşeye sıkışmamak için yeni transferleri şimdilik kamuoyuna açıklamayı düşünmüyordu. Ancak haberlerin sızması ile zor durumda kaldı.

Ps: Balon haber mi doğru haber mi bilmiyorum . Ben demedim Milliyet dedi :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt