Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
WindTalker ile birlikte ortak kastığımız char 81 lv oldu :P

Lv up to 81
- Resim Silinmiş.

Lv up to 80
- Resim Silinmiş.

Lv up to 79@Bunwangs xD
- Resim Silinmiş.

Lv up to 78
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tebrikler 90 olmanizida görürüz umarim..

usta gözden kacti herhalde chat kismini sansürlesen (:

bu ne sorumsuzluk anlamadim sansürleyin diye bi istekte bulundum kimsenin umrunda degil orda gecen kelimeyi o zaman burda yazma hakkim olur hayda insan buraya yazilan postlari bi zahmet edip okur resmi koy millet yorum yapsin normal userda degil g.mod olucan bide hic kusura bakma sert yazmamdan ötürü zahmet edip okusaydin konuna atilan mesajlari ..

caferc demiş ki:
bu ne sorumsuzluk anlamadim sansürleyin diye bi istekte bulundum kimsenin umrunda degil orda gecen kelimeyi o zaman burda yazma hakkim olur hayda insan buraya yazilan postlari bi zahmet edip okur resmi koy millet yorum yapsin normal userda degil g.mod olucan bide hic kusura bakma sert yazmamdan ötürü zahmet edip okusaydin konuna atilan mesajlari ..
Kardeşim bak çokmu terbiyen bozuldu? Sorumsuzluk diyorsun ama burdaki kişilerin hepsi senden 1000 kat daha sorumludurlar.. O küfürü edende benim eğer bundan rahatsızlık duyuyorsan bana gel burda bağarınma :thumbsup:

ChronicLies demiş ki:
caferc demiş ki:
Kardeşim bak çokmu terbiyen bozuldu? Sorumsuzluk diyorsun ama burdaki kişilerin hepsi senden 1000 kat daha sorumludurlar.. O küfürü edende benim eğer bundan rahatsızlık duyuyorsan bana gel burda bağarınma :thumbsup:
kardeşin olarak hitap ediyon demekki kim olduğumu biliyosun kardeşin olacak yaşta olmadığımıda bilirsin o zaman. oyundaki terbiyesizlikleriniz oyunda kalsın forumu bari rezil etmeyin .. mod ların benden bin yada yüzbinkat sorumlu olup olmadıkları konuyla alakası yok sadece isteğimi belirttim yapıp yapmamaları onların elinde ama bi açıklamayıda hakediyorum..

Windy

bu kadar sorun yapılacak bir küfür yok ortada,he sorunun resimle ilgiliysede sileriz çok yorucu bir iş değil 5 saniyemi alır en fazla.bu kadar dert etmeyin bazı şeyleri :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Char 80 lv oldu+ kalkana +5 bastım :P
@caferc
Güzelim nedir senin benimle alıp veremediğin? He yani bir resim mi forumu kirletiyor? Elbette real hayatta şakalaşmalar olacak. Elbette argo konuşulacak. Hatta bu argolar çok mutlu olunduğunda veya sinilendirildiğinde arada sırada küfüre dönüşebiliyor. Tabi sınırını aşmayacak biçimde. wT zaten resmi silmiş. Ortada sorun falan yok şimdi.
Bu arada. Bir de G.Modsun lafı pek hoş bir laf değil. Benim G.Modluğumu sorgulayacak sadece birkaç kişi var ve sen bu kişiler içerisinde değilsin.

oyy biri kardesim der biri güzelim siz bu forumda herkes 18 yas altimi saniyonuz karsinda muhattap oldugun insani tanimadan bu tür hitaplar yakismiyo .. wax senin global modlugunu sorgulamiyom öyle bi meragimda yok ama userlara örnek olman gerekiyo imam gaz birakirsa cemaat neler yapmaz gibisinden .. neyse konuyu uzatmanin luzumu yok ben üste cikacam sen üste cikacan bu böyle sürüp gider salla bakin keyfinize ..

Yukarı Alt