Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
bu rapidsharedeki dosyalar süreli mi ben şuanki bilgisayara indirmek istemiyorum da

All Rar Password : metalplatform.com[/quote]
bu rapidsharedeki dosyalar süreli mi ben şuanki bilgisayara indirmek istemiyorum da[/quote]
Zannımca değil uzunca bir süredir upload edilmiş değiller ancak bir bug anında silinebilir hiç belli olmaz sen yükle flash bellek ile atarsın diğer pc :wink1:

bu rapidsharedeki dosyalar süreli mi ben şuanki bilgisayara indirmek istemiyorum da[/quote]
Zannımca değil uzunca bir süredir upload edilmiş değiller ancak bir bug anında silinebilir hiç belli olmaz sen yükle flash bellek ile atarsın diğer pc :wink1: [/quote]
bilgisayar virüslüde :D ondan sonra tekrardan bulurum

HeYeCaN_YoK demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
HeYeCaN_YoK demiş ki:
ellerine sağlık
Ne demek dostum başka bir isteğiniz de olursa çekinmeden söyleyin,paylaşım yapmak 5 dakikamı almıyor^^
o zaman linkin parktan numbun olduğun albüm varmı
şimdiden teşekkür ederim
Şimdi full discography başlık açmıştım dostum ancak ne yazık ki bütün linkler silinmiş :?

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Şimdi full discography başlık açmıştım dostum ancak ne yazık ki bütün linkler silinmiş :?
Düşünmen yeter.Bu arada süpersin gerçekten ne aradıysam hepsini koymuşsun zaten :coffee:
Sadece senin için de söylemiyorum dostum elimden geldiğince discography(full gelmiş-geçmiş)paylaşımı yapabilirim sadece istek yapmanız yeterli.. :muck:

Maserati demiş ki:
Başlığı editlemen önemli değil de benim anlamadığım nokta şu; aylardır aktif halde bulunan bir topicte illegal içerik var da edit şimdi mi yapılıyor? Ayrıca bot,bot-crack gibi programlar,dosyalar vs. rapidshare aracılığıyla upload edilip ana sayfaya öyle eklenmiyor mu?

NighTwaLkeR demiş ki:
Maserati demiş ki:
Başlığı editlemen önemli değil de benim anlamadığım nokta şu; aylardır aktif halde bulunan bir topicte illegal içerik var da edit şimdi mi yapılıyor? Ayrıca bot,bot-crack gibi programlar,dosyalar vs. rapidshare aracılığıyla upload edilip ana sayfaya öyle eklenmiyor mu?
Türkçe değil ki yabancı Şarkı paylaşıyoruz . Ben hiç görmedim Yabancıların Korsana karşı savaştıklarını adamlar dinlenelimde nasıl oLursa oLsun diye biliyorum.

Türkçe müzik paylaşan siteler kapatlıyor zTn. Ama Türkiyede Rock Metal siteleri hergün paylasım yapıyor bunların kapatıldığını görmedim. Hatta birine mensubum ve paylasımlar için yabancı bir grup teşekür bile etti paylasılmaktan mutluluk duyuyorlarmış :wink1: Umarım bu kural değiştirilir.

Biz burda müziğimiz yaplaşamicakisek ne yapıcağız ki 3 5 grup tanıtırız berki biraz resim video daha sonra ? Ozaman bu bölümün anlamı kalmaz ki :D

Yetkili kişiler bence bunu düşünsün :D

Sp00Ky demiş ki:
NighTwaLkeR demiş ki:
Maserati demiş ki:
Türkçe değil ki yabancı Şarkı paylaşıyoruz . Ben hiç görmedim Yabancıların Korsana karşı savaştıklarını adamlar dinlenelimde nasıl oLursa oLsun diye biliyorum.

Türkçe müzik paylaşan siteler kapatlıyor zTn. Ama Türkiyede Rock Metal siteleri hergün paylasım yapıyor bunların kapatıldığını görmedim. Hatta birine mensubum ve paylasımlar için yabancı bir grup teşekür bile etti paylasılmaktan mutluluk duyuyorlarmış :wink1: Umarım bu kural değiştirilir.

Biz burda müziğimiz yaplaşamicakisek ne yapıcağız ki 3 5 grup tanıtırız berki biraz resim video daha sonra ? Ozaman bu bölümün anlamı kalmaz ki :D

Yetkili kişiler bence bunu düşünsün :D
kural böyleymiş arkadaşım boşver hem yeni bir projeyle karşınızda olacağım :P paylaşım yapabiliriz özelden sonuçta neyse önemli değil

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt