"Ya gol atarsa" diye düşünülen Mesut Özil Almanya - Türkiye maçında karşılaşmanın 2. golünü kaydetti ve gol sevinci yapmayı tercih etmedi.
EURO 2012 Elemeleri'nde A Grubu'nda Almanya ile Türkiye arasında oynanan karşılaşmada Almanların ikinci golünü 79'de gurbetçi futbolcu Mesut Özil kaydetti. Maç öncesi büyük tartışmaların odak noktası olan, Alman Milli Takımı'nı seçmesiyle spekülasyonlara maruz kalan Mesut Özil kaydettiği bu golün ardından herhangi bir sevinç gösterisi yapmadı. Mesut Özil'i golün ardından takım arkadaşı Philiph Lahm tebrik ederken genç futbolcu mütevazi bir görüntü sergilemeyi tercih etti ve maçın öncesinde oluşan "Gol atarsa sevinecek mi?" sorularının yanıtı belli olmuş oldu. Özil herhangi bir spekülasyona daha izin vermemek için dikkatliydi.

Türkiyeyi seçmemesi büyük kabalık olmuş ama attığı golden sonra sevinmemesi iyi olmuş

AngeLicMoon demiş ki:
Türkiyeyi seçmemesi büyük kabalık olmuş ama attığı golden sonra sevinmemesi iyi olmuş
Bizim Milli takımdan kimse ilgilenmesse bu adamla, almanyaya gitmesi çokta kabalık değil.

iTankkk demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
Bizim Milli takımdan kimse ilgilenmesse bu adamla, almanyaya gitmesi çokta kabalık değil.
aynen katılıyorum zamanında daha almanyayı secmemıs ıken bu cocuk Fatih Terime önerdiler bunu Sağolsun Fatih hoca red etti mesut gibi daha ne türk gençleri var yurt dısında oynayan tek dileğim gec olmadan milli takımda oynatılmaları artık aynı kadroyla hep aynı adamlarla bi yere gidilmez...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu herif türkiyeye gelse bir halt olamazdı ki...

Adamın görevi gol atmak tabii kide atıcak.Ben zaten sevineceğinide düşünmüyordum.Tıpkı Euro 2008'de İsviçre maçında Hakan Yakının attığı golden sonra sevinmemesi gibi.

Avasin

iTankkk demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
Dendiğine göre Fatih Terim'e gelip bende milli olmak isterim demiş. Fatih sert bir şekilde reddedince o da Almanya milli takımını seçmeyi uygun görmüş kendine

Bırakın bu işleri, Mesut ben kendimi alman hissediyorum, 3. kuşağım vb. diyor siz yok o istemişte Fatih almamış.. Sizin dediğiniz gibiyse Fatih hoca gitti gelsin oynasın artık :rolleyes1:

Yukarı Alt