Real Madrid'in yeni transferi Mesut Özil, Santiago Bernabeu Stadı'nda düzenlenen imza töreninde kendisini eflatun-beyazlı yapan sözleşmeyi imzaladı.

Real Madrid'in Werder Bremen'den transferi Mesut Özil, düzenlenen imza töreninde Santiago Bernabeu Stadı'nda, Real Madrid Sportif Direktörü Jorge Valdano ile basın mensuplarının karşısına çıktı. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen yıldız oyuncu gazetecilerin sorularını cevapladı.

Real Madrid'de oynamanın en büyük hayali olduğunu söyleyen genç yıldız, "Daha önce de söylediğim gibi Real Madrid'e geldiğim için çok mutluyum. Burada başarılı olmak ve oynamak istiyorum" dedi.

İlk tercihlerinin arasında Barcelona'nın olup olmadığının sorulması üzerine "Benim tabi ki en büyük hayalim, dünyanın en büyük kulübü olan Real Madrid'de yer almaktı" cevabını verdi.

Transferinden önce Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ile görüştüğünü söyleyen Mesut, "Dünya'nın en büyük liglerinden birisine geldim. Takım içerisinde forma şansı bulduğum sürece, hangi mevki de oynayacağım önemli değil. Sahada en rahat olduğum yer tabi ki 10 numaranın olduğu mevki. Ancak Mourinho nerede isterse oynarım, kendisi ile transferim kesinleşmeden bir görüşmemiz oldu. Görüşmenin içeriği özeldi" ifadelerini kullandı.

Real Madrid'de özellikle Kaka ile yan yana oynamak istediğini söyleyen Mesut Özil, İspanyol ekibinde oynayan ilk Türk oyuncu olduğu için de gururlu olduğunu belirtti.

P.S: Neden türk olduğunu falan söylemişki alman milli takımında oynayıp ben Türküm diye dolaşmakla olmaz..

Adamı Türk milli takımından soğutan Fatih Terimdir kim ne derse desin hayatında başarılar dilemekten başka bir şey düşmez kimseye iyikide Alman milli takımında oynuyor kendini geliştiriyor :thumbsup:

Absence

Pehh milli takımda oynamadı diye Türk değilmi adam kafasını kullanmış bildiğin profesyönel adam iki senaryo koyayım önünüze
1.si Türk milli takımını seçseydi dünya kupasını evde plazma tv sinde izleyecekti sonra abd kampında bi sakatlık haydaaa werder bremende bundan iş çıkmaz deyip yollardı bucaspora (bu biraz ağır lakin en iyi ihtimal werder bremenden en fazla Türkiyeye transfer olurdu ileriki yıllarda )
2.Senaryo adam doğduğu büyüdüğü memlekette milli takımı daha başarılı buldu ki öyle zaten dünya kupasınada katıldı iyide oynadı senede "5m euro" adam hayatını kurtardı
Türk milli takımında oynasa biz dünya kupasına mı gidicez her seferinde yada avrupa kupasınımı kaldırıcaz yoo yine aynı olucak belki adamı kadroya almıyacaklardı :mrgreen:

Absence demiş ki:
Pehh milli takımda oynamadı diye Türk değilmi adam kafasını kullanmış bildiğin profesyönel adam iki senaryo koyayım önünüze
1.si Türk milli takımını seçseydi dünya kupasını evde plazma tv sinde izleyecekti sonra abd kampında bi sakatlık haydaaa werder bremende bundan iş çıkmaz deyip yollardı bucaspora (bu biraz ağır lakin en iyi ihtimal werder bremenden en fazla Türkiyeye transfer olurdu ileriki yıllarda )
2.Senaryo adam doğduğu büyüdüğü memlekette milli takımı daha başarılı buldu ki öyle zaten dünya kupasınada katıldı iyide oynadı senede "5m euro" adam hayatını kurtardı
Türk milli takımında oynasa biz dünya kupasına mı gidicez her seferinde yada avrupa kupasınımı kaldırıcaz yoo yine aynı olucak belki adamı kadroya almıyacaklardı :mrgreen:
Hamitte gidip alman milli takımında oynabilirdi ama ecdadına saygı duyup gelip burada oynadı ne derseniz deyin alex-kewell-baros bu adamdan daha türk benim gözümde belki bir yararı olmuştur azda olsa türklere ama mesut türk filan değil alman;

tabi seninkide görüştür saygı duyarım :buddha: :muck:

Puff hiç sevmiyorum şu Mesut'a yapılan yorumları Türk Alman gerçekten çok gereksiz kendi hayatını kurtardı bende olsam bende aynısını yapardım burda konuşanların hepsi başına gelse aynısını yapar :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum ben canlıya bakarım en fazla verene giderim olay budur haa bu eleman bunu hak eder mi bence etmez orada yedek kalır para biriktirir ispanyol hatunlara çakar 2 yıl sonra doçlanta geri döner köln alır onu :P

Yukarı Alt