Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray

Bir çoğunuz görmüşsünüzdür herhalde bu projeyi. Ne düşünüyorsunuz bu proje hakkında ?

Üretemeyen Türkiye en azından dağıtan Türkiye olsun denmiş ama firmalar bu işe ne kadar sıcak bakarlar , diğer devletler buna ne kadar çok izin verir bilemeyeceğim.
Bu alan tamamen vergisiz çalıştırılsa bir çok firmanın dikkatini çekecektir ama böyle bir şey de çok tepki alır.

Son düzenleme:
Bence diğer projelerden daha mantıklı. Şöyle düşünelim projeler bitmeden iktidar değişirse işler aksıyor ve geç bitiyor, bu proje %50 aşamasında bile olsa para kazandıracak bir aşama. Ama bir kanal istanbul bir 3. havalimanı projeleri %100 tamamlanmadıktan sonra herhangi bir para getirimi olmayacak. İlkokul ve ortaokulda sürekli bahsedilen "Türkiye'nin jeopolitik konumu" sonunda işe yarayacak.

Takımı
Besiktas
Hayata geçmez bence izledim etkilendim ama gerçekleşeceğini düşünmüyorum.

Takımı
Galatasaray
Ben pek siyasetten anlamam da şöyle bir şey takıldı kafama. Proje 2035de tamamlanacak diyor, 2035de dünyanın işte 20. ülkesi mi ne olacakmış bir şeyler. Diğer ülkeler bugünkü halinde mi kalıyor ki bu kadar kendilerine göre plan yapabiliyorlar?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Oy sonuçlarını veriyorum;
AKP %43
CHP %25
MHP %15
HDP %11
DİĞER %6
Bu kesin zaten , CHP şu 100 yıl içerisinde asla iktidar olamaz.

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Ben pek siyasetten anlamam da şöyle bir şey takıldı kafama. Proje 2035de tamamlanacak diyor, 2035de dünyanın işte 20. ülkesi mi ne olacakmış bir şeyler. Diğer ülkeler bugünkü halinde mi kalıyor ki bu kadar kendilerine göre plan yapabiliyorlar?
Proje de çok fazla boşluk var zaten , söylenen veriler de pek gerçekçi değil ve adam akıllı hesaplanmamış. Yalnız denildiği gibi bu proje tam anlamıyla tamamlanırsa her üründen kar anlamına gelir. Kargolanan her üründen 50 kuruş alındığı düşünülürse bu müthiş bir para demek.

Takımı
Besiktas
Müthiş bi proje gibi. Rakamlar abartı gelse de proje hayata geçerse Türkiye diğer ülkelerin gözünden çok başka Görünür artık. Dünya'da gerçek anlamda bi ismimiz olur. Şuanki gibi herkes geçmişimiz Yüzünden bizi bilmez, veya futbol Yüzünden. Ticari anlamda kat kat gelişiriz. Ama geçtiğimiz yıllarda olanlar olacak. Değişen bişeyin olacağını sanmıyorum maalesef.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Boş oy atmayı planlayan devgençli arkadaşlar(sainss) bari düşük oy alan partilere verin yazık onlara :!!&%&!

btp nin reklam verdiğini gördükçe üzülüyorum , milletpartisi gitmiş bayrak asıyo kızılaya :!!&%&!

Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Proje çok iyi . Şartlar çok uygun ve illa ki birgün hayata geçer fakat biz göremeyiz :!!&%&!

CezaAlp demiş ki:
AKP %43
CHP %25
MHP %15
HDP %11
DİĞER %6
Olası bir tablo fakat şu *** çocuklarının %11 alamayacağını düşünüyorum, en azından almamalılar. Bu kadar özellikle son 2 yılda saçma sapan bir şekilde yöneten Akp' ye de 40 ın altına düşürerek bir cevap vermesi lazım halkın iktidardan düşmese bile 40 üstü kesinlikle olmamalı piskolojik açıdan.

Avasin

Bu mesaj Rebellen rumuzlu uyeden alinti yapildi
Rebellen demiş ki:
CezaAlp demiş ki:
AKP %43
CHP %25
MHP %15
HDP %11
DİĞER %6
Olası bir tablo fakat şu *** çocuklarının %11 alamayacağını düşünüyorum, en azından almamalılar. Bu kadar özellikle son 2 yılda saçma sapan bir şekilde yöneten Akp' ye de 40 ın altına düşürerek bir cevap vermesi lazım halkın iktidardan düşmese bile 40 üstü kesinlikle olmamalı piskolojik açıdan.
Terbiyeni takın delikanlı.

Takımı
Galatasaray
Rebellen demiş ki:
CezaAlp demiş ki:
AKP %43
CHP %25
MHP %15
HDP %11
DİĞER %6

Bu mesaj Avasin rumuzlu uyeden alinti yapildi
Avasin demiş ki:
Rebellen demiş ki:
CezaAlp demiş ki:
AKP %43
CHP %25
MHP %15
HDP %11
DİĞER %6
Terbiyeni takın delikanlı.

Takımı
Galatasaray
Kürtlere karşı birlik forumu mu burası? Herkes istediğini söylesin terbiye sınırları içerisinde

Takımı
Besiktas
HDP Kürt partisi değil şunu bi kavrayın artık. PKK nın meclis içindeki adı. Bizim her insana her Düşünceye saygımız var, vatana ihanet dışında.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
lemonade demiş ki:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Kürtlere karşı birlik forumu mu burası? Herkes istediğini söylesin terbiye sınırları içerisinde
Bende istediğimi söylüyorum problem?
Söyleyebilirsin zaten senin yazdıkların beni ilgilendirmiyor, daha önceki mesajlar için yazdım

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt