Öncelikle merhaba ben neptunede yeni bir char açtım.İsmim TR_Army_2009 Bu charıma gold premium 1 aylık bot aldım (isrobot).Benim size ilk sorum şu.Ben bot ve premium bitene kadar kaç lv olurum? İkinci sorumda ben bottan anlamam ayarlarını yaptım siz bana 16-64 arası botu kimlere kurmam gerektiğini yazarsanız sevinirim.Bu arada buildim full int spear nuker ilginizden dolayı teşekkürler saygılar. :curtain:

Ne kadar kastığına bağlı.24 saat mı kasıyorsun yoksa sadece 10-11 saat arasımı???Eğer düzgün bir pc ve internet bağlantın varsa,nuker 59-60-61-62 olur.Kasman gereken yerlerde tabiki tek attığın moblar.

Torquel demiş ki:
Ne kadar kastığına bağlı.24 saat mı kasıyorsun yoksa sadece 10-11 saat arasımı???Eğer düzgün bir pc ve internet bağlantın varsa,nuker 59-60-61-62 olur.Kasman gereken yerlerde tabiki tek attığın moblar.
Tek ata ata ancak farm yaparsın. Bi levelden sonra partylere girmek daha mantıklı. Tek kasıyorsan ve para sıkıntın yoksa kendi leveline yakın git derim. Yada hiç uğraşma 10 ytl'ye 30m gold al gir taxilere... :santa:

Yukarı Alt