1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Merhaba Öncelikle

1. nmeforce

nmeforce Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Msj sayıma bakarak sitede yeniyim sanılmasın sro'ya uzun bi ara verdim bu sırada abilerim ve guild arkadaslarıma yardım için sitenizi pasif olarak takip ettim... O yüsden fasla bi msj yazamamısımdır.

Ama aktif oldugum son bi ay içinde sürekli olarak sitenize ugradım ve isime yarıcak birsürü program yada öneri edindim...Vakit buldukca hepsine tesekkür etmeye calısıcam(=

Buarada sizden bi istegim var media.2pk konusunda. Yapılamıcak biseyse ya da yapmazsanız kırılmam(=

Sadece oyunun soundundan sıkıldım,müzikleri bi yana dursun özellikle skill soundlarından karakterler hep aynı sesleri cıkarıp duruyo ve pvp yada mob kesimi sırasında hiç bi zevk vermiyo... Cok daha eski bi oyun motoruna sahip olan w3de bile bundan daha gsl savas yada battle sesleri war... (=
    Umarım fikrimi paylasan birileri vardır...Bosunada yormak istemem kolay gelsin.

"nme"

2. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam. Light PK2 sabitlerde duruyor. Tam senin istediğin şey :wink1: Ah ah birde takip ederken dikkatli etseymişin :wink1:

Dikkat et, Light PK2 yi kullanrken ??? almaman için kesinlikle options tan sesleri kapat, sonra kullan.

3. nmeforce

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkürler. yeniden kusura bakmayın isten vakit kaldıgı kadarıyla oyuna bakarken bi taraftan da sitenize göz atıyorum....
    Light.2pk yı deniyecegim.... Tesekkürler yeniden

4. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. nmeforce

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yalnız light.2pk sanırım bütün sesleri yok ediyo ben deistirmekten bahsediyorum (=

6. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değiştirip ne yapacaksın ^_^

Değiştirmek istiyorsan light pk2 deki 2.adımın full ünü indir, sonrada oradaki pk2.editor ile yap ^^

7. nmeforce

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dur bi deniyelim koycagım sarkıları ogg ye bile cevirdim sadece nası pk içine atıcagımı bulursam tamamdır.

8. nmeforce

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bide benim yapmaya calıstıgım sey music.2pk üzerinden oluyo orda müzikleri ogg formatına cevirip küçülterek eklemisler oyuna. ben benim sarkıları ogg ye cevirdim sadece deistirmesi kaldı...