Mercedes E 220 CDİ Avantgarde Panoramic 2004 automatıc dızel
Vites Tipi: Tiptronic Vites
Yılı: 2004
Silindir Hacmi: 2001 – 2500 cm3 arası
Yakıt Tipi: Dizel
Motor gücü: 150 BG (110 KW)
ozellıklerı:CD
Elektrikli Cam
Elektrikli Koltuk
ESP
Klima
Dijital Klima
Sis Lambası
Park Sensörü
Radyo / Kaset
Cam Tavan
Hidrolik Direksiyon
Isıtmalı Koltuk
Sabit Hız Kontrolü
Xenon Far
Merkezi Kilit
Elektrikli Ayna
Katalysator
ABS
Deri Koltuk
Hava Yastiği (Sürücü)
Alarm
Çelik Jant
Hava Yastiği (Yolcu)
Yan Hava Yastığı
Sunroof
Alaşım Jant
Rezistans Yan Aynalar
Araç Telefonu
Yol Bilgisayarı
Metalik Boya
Direksiyon Ayarı
Far Sensörü
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Volvo 2001 s40 1.8 manuel benzinli
Vites Tipi:manuel
Yılı:2001
Silindir Hacmi:1601 - 1800 cm3 arası
yakıt tipi:benzin
Motor gücü:101 BG (90 KW)
özellıklerı:
ABS
ASR
elektırıklı cam
klıma
Immobiliser
Merkezi kilit
radio-teyp
sis farları
sürücü hava yastığı
Xenon Far
yolcu hava yastığı
not:(cd player yok) park sensörü yok,hız sabitleyicisi yok,Sunroof yok,hıdrolık dıreksıyon değil aracın tipide budur
- Resim Silinmiş.

sizce hangi araç iyidir rallici33 iddia ediyor bu volvo mercedesten daha iyidir diye özelliklerine bakın konuşun hadi sizce hangi araba daha iyidir ben mercedes dıyorum siz ne diyorsunuz lütfen düzgün yorum yapalım post kasmayalım extraokk extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
batu bizim arabanın özellikleri az tork vs'yide orjinalden daha az yazmışsın bizimkinden alıp sizinkinemi ekledin?
1-arac triptonik olsa bile manuel kadar performans alamazsın (denenmiştir)
2-benzili aracla dizel arabayı karsılastırıosun benzinli her zaman daha iyidir
3-e200 dizel olduğu için cabuk hızlanamaz ama 2.0 motor olduu için bu ona avantaj sağlasada 1.8 S40 ilk basta sana toz yutturur ama son hızda mercedes alır gibime geliyor
4-volvo s40 1.8 benzinli kadran 260 gösteriyo ve 255e kadar cıktık arabada 8000 devir var ve 255kmh'yi araç daha 5600 devirde yapıo
5-Hala gecerim diosan 1-2 hafta içinde arabayla kesin gelicem sizin oraya dediğin yere götürürsün beni kapışırız!!!

VOLVO S.40 1.8

Hee bu arada Hidrolik direksiyon yok demişsin güldürdün beni yha aracın full+full den tek eksiği
cd çalar
sun roof
jant

araca cd calar taktırmadık orjinali bozulmasın die önümüzdeki ay içinde volvonun özel servisinde kendi cd calarlı komple setini alcaz

sun roof'a gerek yok

Jant'a gelince 2001 model s40'ların hiçbirinde jant yok hepsi jant kapağı daha sonra 2003 için ufak değişiklerle bu arac tekrar piyasaya sürüldü onda var jant 2001 model s40'larda jant görürsen onlarda sonradan taktırma bu arada aracın jant kapağı olması ayrıca işime geldi abimle konustuk 5kol krom jant alıcaz arabaya orj janttan daha ii durcak:wink1:

Lord_Rings demiş ki:
Motor gücü:101 BG (90 KW)- Resim Silinmiş.
Yanlış yazmışsın batucum arac 135 BG (99 KW), +performans hava filtresi var aracta yani buda 5-10 BG'lik bir artış demek 135'ten 140-145BG 'e cıktı anlicaın extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ya olum butun heryerde bole nereyı araştırsam bu özellıkler çıkıyor kendı sıtesıne gırdım senın dediğin beygırden yok orjınalı budur lutfen ankete katılın extraokk

rallici33 diyorkı volvo mercedesten daha hızlıdır özellık bakımından mercedes çok daha üstün ama hız bakımından volvo mercedesı geçermiş nekadar çok mesaj atarsanız o kadar haklı olduugmu çıkaracak ve rallici33(umut) bana karşı mahcup olacaktır extraokk

Jigsaw

Aileden
Mercedes kıyaslanamayacak kadar karizma duruyor. Gerisini bilmem yarışcı değilim ben. NFS oyuncusuyum. Razz

Jigsaw

Aileden
Lord_Rings demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Mercedes kıyaslanamayacak kadar karizma duruyor. Gerisini bilmem yarışcı değilim ben. NFS oyuncusuyum. Razz
teşekkurler cem abi otomobılden fazla anlamaz ama yınede özellıklerıne bakıpta mercedesın iyibir araç olduğunu söylüyor extraokk
Bir de Mercedes'in motor gücü daha fazla. Surprised

Jigsaw demiş ki:
Lord_Rings demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
teşekkurler cem abi otomobılden fazla anlamaz ama yınede özellıklerıne bakıpta mercedesın iyibir araç olduğunu söylüyor extraokk
Bir de Mercedes'in motor gücü daha fazla. Surprised
öncelikle senden ve tüm extraloob ailesinden özür diliyorum yaptığım hata için

mercedes dediğin gibi karizma ama dizel + otomatik vites ve buda mercedes'in dezavantajı
zaten hepinizin bileceği gibi dizel arabaların kalıkışları cok kötüdür ama arac devrini aldıktan sonra ii gider
volvo s40 kalkışta mercedes'e tozunu yutturur
mercedes son hızda geçer tabi devrini alıp S40'a yetişirse oda biraz zor çünkü iki aracında kadran 260kmh gösterio s40 ta öncedende dediğim gibi 8000 devir var ve 5600 devirde araç rahatlıkla 255kmh'ı görüyo

-konfor bakımından mercedes derim
-sağlamlık bakımından şüphesis S40 (şimdi diceksiniz mercedes e200 daha sağlam ama sağlamlık testinde volvo 1. sırada geliyo hatırlatiyim ve bir çok ödül aldı volvo'nun kendi sınıfındaki araçlardan daha pahalı olmasının tek sebebi güvenliğin aşırı derecede çok olmasıdır mercedeste iyi amahiç bir mercedes sağlamlıkta volvo'yu gecemez)
-hız bakımından yine volvo

Lord_Rings demiş ki:
ya olum butun heryerde bole nereyı araştırsam bu özellıkler çıkıyor kendı sıtesıne gırdım senın dediğin beygırden yok orjınalı budur lutfen ankete katılın extraokk
batu
http://www.araba.com/1017245.html bu ilana bak araba kaç silindir? bakınca aracın 1.8 olduunu anlicaksın
volvo s40 1.6 lar 110 BG (81 KW)
volvo s40 1.8 ler 122-135 BG (96 KW)
volvo s40 2.0 lar 140-160 BG (103 KW)

Lord_Rings demiş ki:
Mercedesın iyi olduğu kanıtlanmıştır teşekkurler extraokk
1-Nasıl Kanıtlandı?????
2-Konfor olarak mercedes'in yerini tutamaz tabiki volvo ama mercedes'ten daha sağlam bi araç olduğu 2001 yılından beri aldığı ödüllerle kanıtlanmıştır
3-Sizin mercedes TDI deil CDI turbolu olsa nese dicem gecebilir belki ama TDI deil!!!

la allah ne etmeye ankete bak hihihi böle olmaz arabaları alıp e-5 saat gee 3 civarı bir yarış yapın anca öle bellersiniz hangisinin daha ii oldunu :lol:

Yukarı Alt