Herşey yolunda nikah memuru filan gelmiş.Size sordu ve " evet " dediniz.Eşiniz olacak kişiyede sordu ama " Hayır " yanıtı aldınız diyelim

O anda herkez şokda peki ya siz ne yaparsınız ?

odadan çıkar ve hayatıma normal bir şekilde devam ederim...(daha doğrusu etmeye çalışırım onuda hiç zannetmiyom allah kimsenin başına böyle bir olay vermesin :roll: )

Ya bana hep saçma gelir öyle şeyler.Nikah masasına kadar gelinmiş ortada gelinin "HAYIR" diyebileceği kadar büyük bir sorun varsa bu önceden farkedilir ve konuşulur zaten.Sorun ya orda halledilir ya da yollar ayrılır.. :beer:

bana öyle bişe olsa kafasına vururum bitane xD

bannedddd

Buralıyım
Böyle bir şey olamaz ki, ihtimal vermiyorum şahsen ben. Sonuçta bu 1 günlük sevginin karşılığı değil, birkaç senelik sevginin karşılığı. Çocuk oyuncağı değil ki o durumda hayır denilsin.. :wink1:

Chauncey demiş ki:
Böyle bir şey olamaz ki, ihtimal vermiyorum şahsen ben. Sonuçta bu 1 günlük sevginin karşılığı değil, birkaç senelik sevginin karşılığı. Çocuk oyuncağı değil ki o durumda hayır denilsin.. :wink1:
farzetki öle oldu :D :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öyle birşey olmaz, diyelim ki oldu aynen deli kadir mode on basarım tokatı imzala ulennn derim ihihiii :P

de get yahu olmayacak şey için ne çenemizi yoruyoruz.

Yukarı Alt