arkadaşlar mena serverine başlamıştım char 32 lvle geldikten sonra kasamaığımdan bıraktım üstelik botta var nereye salıcağımı şaşırdım 2 tane wizard 2 side 32 lvl ptlere giriyorum fakat bana mı denk gelmiyor 20 dk da ptler dağılıyor yok cleric lazım yok warrior vs. vs

Sorum şu 2 tane 32 lvl wizim var bunları yatmıycağı şekilde nereye bota salarsam kasabilirim...

Not: Kokorularda ptlilere veya gianta yatıyor üstlükleri lvline uygun china da 30-32 lvliklere salmayı düşündüm ama item sıkıntısından vazgeçtim...

Yorumlarınızı bekliyorum

server yeni taxi çok seyrek + el yakıcak derecede pahalı m fiyatları şu an (:(

inci sözlük derken? yarın başlıcaz ekibimizin adıda inci sözlük mü dedin? ama bana 7/24 pt adamları lzm

lovequepton demiş ki:
arkadaşlar mena serverine başlamıştım char 32 lvle geldikten sonra kasamaığımdan bıraktım üstelik botta var nereye salıcağımı şaşırdım 2 tane wizard 2 side 32 lvl ptlere giriyorum fakat bana mı denk gelmiyor 20 dk da ptler dağılıyor yok cleric lazım yok warrior vs. vs

Sorum şu 2 tane 32 lvl wizim var bunları yatmıycağı şekilde nereye bota salarsam kasabilirim...

Not: Kokorularda ptlilere veya gianta yatıyor üstlükleri lvline uygun china da 30-32 lvliklere salmayı düşündüm ama item sıkıntısından vazgeçtim...

Yorumlarınızı bekliyorum

mena server,nde başlayanların % 80 i çoluk çocuk %10 u 15+ (bunlarla iyi anlaşılabiliyor tabi denk gelirsen) geri kalan %8'i yabancı ve nihayet %2'si ciddi oyuncu ( bunlarda lwl up'lamada alıp başını gitmiş vaziyette zaten..)

bende başladım bus ervere ama hiçmi bi partyde durulmaz ya ? sen gene iyi bizim ptler tam takım 30 dak. snra bozuluyor çünki çoluk-çocuklar kafeden bağlanıyor :D vakitleri bitiyor.... bıraktım bu serveri bence şuan menaya başlamak için erken bence maya veyahut aztekaya girin orada herşey oturmuş vaziyette....

2-3 ay aradan sonra şimdi giricem charlara bi göz atıcam bakalım server oturmuş mu :mrgreen:

Yukarı Alt