1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Memorabilia Tasks ( Görevler )

1. screamadle

screamadle Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    BÖLÜM 1....

Bazı açıklamalar.....
    gerekli : (o goreve başlamanız için gerekli seyler)
    sonuç: ( aldiginiz exp vs ler) a ve b diye secimlere gore alacaginiz seyler.
    rota: sira ile gitmeniz gereken kişi ve yeri
    secim: dialoglarda ustteki secim a digeri ise b idir.

Görev a1: "Get medicine to treat wounded soldiers "

gerekli : 15 level (Sea battle, Voyage, veya Eloquence)

rota: Suhrabu(Beirut)→ Aleger(Tripoli)→ Suhrabu(Beirut)

Secim A Eloquence +5000, Silver Coins +50000
    Secim B: Eloquence +3000, Silver Coins +20000, Reputation +300, Amity in Ottoman Empire +5

not: alegerden Healing Herbal Medicine i almayi unutmayin.. askerleri tedavi edecez ya :)

Göreva2 : "Opening new sea route: The wish of Dagama

Gerekli: “Get medicine to treat wounded soldiers” gorevi bitirmek ve Voyage >= 25 lvl

Rota: Dagama(Lisbon)→ Voller(Hamburg)→ Aleger(Tripoli)→ Voller(Hamburg) → Dagama(Lisbon)

Sonuc :Voyage +5000000, Eloquence +300000, Amity in Kingdom of Portugal +10, Accurate Gun

Not: En son dagama ya gittikten sonra 12 gun sonra sizden gelmenizi isteyecek 12 gun 288 dk ediyor . 288 dk sonra gittiginizde exp vs leri verecektir.

GOREV a3 : Helpless Love: Lovers' Letter
    gerekli:
    - “Opening new sea route: The wish of Dagama” gorevin bitmesi
    - voyage, sea battle and eloquence >= 10
    - Amity with Merchant Guild >= 20

Rota: Marshall(Venice) → Gisippus(Venice) → Matteuzzo(Venice)→ Gisippus(Venice) → Marshall(Venice)

Secim A: Silver Coins +6000, Reputation +50
    Secim B: Sea Battle +30000, Silver Coins +30000, Reputation +30, Amity in Merchant Guild +5

Not:Matteuzzo dan letter i alin ve 2. kere Gisippus a geldiginiz zaman konusun ve 1 oyun gunu bekleyin sonra Gisippus dan alisa nin cevabini alip marshalla gidiyorsunuz

Görev a4: Scimitar Pirate
    gerekli:
    - Sea battle skill >= 21

rota:Goodall(Stockholm)→ Tross(Stockholm suburb)→ Goodall(Stockholm)

Secim A: Voyage +3000, Sea Battle +3000, Silver Coins +100000, Reputation +500, Amity in Swedish Kingdom +10, Luscious clothes, Title: “Odin the God of War”
    Secim B: Voyage +3000, Sea Battle +3000, Silver Coins +80000, Reputation +200, Amity in Swedish Kingdom +8, Luscious clothes, Title: “Greedy Soldier”

NOTE
    - trossla konusmadan once bi kac arkadasinizla party yapin.
    - suburb de 30 viking ve 1 viking leader öldürün.
    - Bir kaç oyun günu sonrasinda “Luscious clothes” lari elde edeceksiniz ki bu ileride anlatacagim karnavala katilmak icin gerekecek.

Görev a5: Collect information about British monastery
    Gerekli:
    - Eloquence >= 35
    - Voyage >= 25

Rota:Ahepdo(Oslo)→ Smith(London)→ Ahepdo(Oslo)

Secim A: Silver Coins +40000, Sea Battle +150000, Eloquence +150000, Voyage +150000
    Secim B: Silver Coins +300000, Reputation +100, Amity in Kingdom of Norway +20, Amity in Kingdom of England -10

NOTES:
    - 2.kere Ahepdo ile konustugunuzda sizden 3 oyun gunu bekleyip tekrar konusmanizi isteyecek.
    - Greg(Oslo dock) den“Candle chaplet” almak icin : Grek sizinle bir sayi tahmin oyunu oynayacak ister sayilari tahmin etmeye calisin istersenizde Athens Blacksmith ten cutlass alin veri verin bitsin :)

2. Morwena

Morwena Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Oooo hacım oyunu yawas yawas çözüyorsun . Helal Wink

3. screamadle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yok hacım ben zaten bunların hepsini çoktan yapmıştım, emeğina sağlık oyunda Korsaan diye bir arkadaşımız bu bilgileri hazırlamış bende paylamış amaçlı sitemize sundum Wink

4. Morwena

Morwena Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm anladımda daha hızlı nasıl indirebilirim bir an önce oyuna akmak istiyorum :lolmuch:

5. screamadle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha hızlı nasıl indirirsin bilmiyorum hacım benim 6-7 saat sürmüştü indirmem yanlış hatırlıyorda olabilirim ama fazla beklemedim