V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce

Son bir haftadır Türk futbol kamuoyunun en çok konuştuğu konu olan Mehmet Topuz'un transferi Fenerbahçe'nin istediği gibi sonuçlandı. Büyük operasyonu büyük başkan Aziz Yıldırım yürüttü!.. Gitti, aldı ve getiriyor!..

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Mehmet Topuz için yaşanan kapışma dün inanılmaz boyutlara ulaştı, transfere siyaset dünyası da karıştı... Olaylar Mehmet Topuz'un günlerdir kaldığı Antalya'daki otelden ayrılmasıyla başladı. Ailesiyle birlikte Kayseri'ye dönen yıldız futbolcuyu burada bir partinin gençlik kollarına bağlı genç bir grup karşıladı ve yıldız futbolcuyu bir evde misafir ettiler. Bu grup buraya Kayserispor Başkanı Recep Mamur'u da çağırdı. Mehmet'i Beşiktaş kulübüne vermesini isteyen bu gruba Mamur, "Biz Fenerbahçe ile anlaştık. Siz Aziz Yıldırım'la konuşun" yanıtını verdi.

Mamur'un burada "Fenerbahçe'de oynamak istemiyorsan bunu Aziz Yıldırım'a kendin söyle" dediği Mehmet'in de, "Bunu ben söyleyemem" yanıtını verdiği öğrenildi. Bu gelişmeleri İstanbul'da öğrenen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım dün gece Sabiha Gökçen'den özel bir uçakla Kayseri'ye hareket etti. Kayseri'de hareketlilik olduğunu öğrenen Yıldırım'ın yanına bazı 'hatırlı dostları'nı da aldığı, söz konusu gençlik kollarına yakın olan bir partiye mensup bazı milletvekillerini de devreye soktuğu öne sürüldü.

Yıldırım'ın 'hatırlı dostları'nın devreye girmesiyle Topuz'u misafir eden grup, 'emaneti' Kayserispor Tesisleri'ne götürdü. Kente iner inmez tesislere giden Yıldırım burada Topuz ile ilk kez biraraya geldi. Yıldırım'ın önüne koyduğu 3 yıllık sözleşmeye imza atan Topuz gece 01.30 sularında Yıldırım'ın özel uçağına binerek Sabiha Gökçen'e hareket etti. Yıldırım ve Topuz saat 02.20 sularında İstanbul'a indiler. Aziz Yıldırım kendi kullandığı cipine bindirip yanına korumalarını oturttuğu Topuz'u, aracı hareket ettirmeden önce arkasına bakıp bir kez daha kontrol etti ve yola öyle çıktı. 3 yıllık sözleşmeye imza atan Mehmet yıllık 2.3 milyon euro, Kayserispor ise 9 milyon euro bonservis bedeli ile Gökhan Emreciksin'i alacak.

ÖZEL UÇAĞIYLA UÇURDU, KENDİ CİPİYLE GÖTÜRDÜ

Saat 22.20:
Aziz Yıldırım İstanbul'dan özel uçağıyla ayrılırken yanında Cemil Turan, Şekip Mosturoğlu ve bazı hatırlı dostları vardı.
Saat 00.30: Yıldırım, Kayserispor Tesisleri'nde Mehmet Topuz'a imza attırdı.
Saat 01.30: Yıldırım'ın özel uçağı içinde Topuz'la birlikte havalandı.
Saat 02.20: Yıldırım, Sabiha Gökçen'den çıkıp cipinin başında Topuz'u bekledi. Aracın arkasına binen yıldız futbolcunun yanına korumalarını oturtan başkan Yıldırım direksiyona da kendi geçerek Topuz'u oteline götürdü.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahahhaa bu haber bana gece gelmişti uçaktalar diye uuuuuuuu alemlere bugün yayılmış biz dün neden açmadık acep haberi ^^

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
ARKO demiş ki:
o heriften f5'e hayır gelmez açık açık beşiktaşlıyım dedi adam bu ayrı bir rezillik f5 in onu almak için uğraşması başka bir rezillik :P
Beşiktaşın almak için uğraşmaması demek istedin heralde :popcorn: Beşiktaş ister fener alır aziz yıldırımı tekrardan kutluyorum bize yakışanı yaptı oteline kadar özel arabasıyla bir başkanın bıraktığını düşünürsek ben olsam takımım için en iyisini yapmaya çalışırdım :thumbsup:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
extraloob demiş ki:
ahahahhaa bu haber bana gece gelmişti uçaktalar diye uuuuuuuu alemlere bugün yayılmış biz dün neden açmadık acep haberi ^^
Abi basının gözü mehmet topuz transferinde adamlar saati saatine ya yaptıklarını yazıyorlar artık :D

Prada

Anlamadığım olay. Demirörenin eti ne budu ne Azizle dans edebilir mi :P

Bu arada bu haberin istihbaratı akşam saatlerinde gelmişti. Imza atılana kadar beklemede kaldım. Imzalar atılıp ucaga binildiğinde babaya müjdeli haberi verdim. Gece yarısı anca düştü manşetlere ^^

Prada

Sonuçta demirören bu transferi kim büyük olayına getirdi. Fenerbahçe 8taştan her kulvarda 3 gömlek üstün bir takım..

Türkiyede 2 büyük gerçeğini kabullenmesi lazım 8taşlıların. Fenerbahçe ve Galatasaraydan herhangi biri bu ligde olmazsa olmaz. Ancak 8taş bugün kapatılsa 1 ay sonra gündemden düşer 8) ben hayatımda böyle perişan böyle zorla Fener-Bjk ezeli rekabetini yaratmaya çalışan 1 kulup daha görmedim. Ezeli rekabet zorla olmaz denk güçlerle olur

Unutmayın Fenerbahçenin Ezeli rakibi Galatasaray , Galatasarayın ezeli rakibi Fenerbahçedir.

8taş kimin neyi biri söylesin bakayım :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Prada demiş ki:
Sonuçta demirören bu transferi kim büyük olayına getirdi. Fenerbahçe 8taştan her kulvarda 3 gömlek üstün bir takım..

Türkiyede 2 büyük gerçeğini kabullenmesi lazım 8taşlıların. Fenerbahçe ve Galatasaraydan herhangi biri bu ligde olmazsa olmaz. Ancak 8taş bugün kapatılsa 1 ay sonra gündemden düşer 8) ben hayatımda böyle perişan böyle zorla Fener-Bjk ezeli rekabetini yaratmaya çalışan 1 kulup daha görmedim. Ezeli rekabet zorla olmaz denk güçlerle olur

Unutmayın Fenerbahçenin Ezeli rakibi Galatasaray , Galatasarayın ezeli rakibi Fenerbahçedir.

8taş kimin neyi biri söylesin bakayım :P
Son nokta bence :starving:

Prada

İşte beşikaşlı duruşu dedikleri budur. Bu kadar durursan Aziz Kelebek Operasyonuyla harekete geçer alır elinden topuzu.

Fenerbahçe hareketi 8taşlı duruşu böyle ezer 8)

Yukarı Alt