Mehmet Topuz Beşiktaş'ta
Yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Kayserispor'un başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Topuz'u renklerine bağladı. Beşiktaş'ın Topuz için Kayserispor'a yaklaşık 6 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi.
Gelecek sezon hem lig hem de Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmayı hedefleyen Beşiktaş, Kayserispor'un yıldız futbolcusu Mehmet Topuz'u renklerine bağladı.
Geçtiğimiz günlerde Kayserispor'dan kesin olarak ayrılacağını açıklayan Topuz için devreye giren Beşiktaş Kulübü, yıldız futbolcunun transferinde mutlu ulaştı.
Topuz'un menajeri Metin Korkmaz NTV Spor'a yaptığı açıklamada "Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demiören Antalya'ya kadar gelerek bu transferi ne kadar istediğini gösterdi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Mehmet Topuz 1 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzaladı. Yıllık net 1.5 milyon Euro alacak" dedi.
Beşiktaş'ın Kayserispor'a yaklaşık 6 milyon Euro bonservis bedeli ödeyeceği öğrenildi.
Bu sezon Turkcell Süper Lig'de 28 maçta forma giyen Mehmet Topuz, 9 gole imza atmıştı.

TOPUZ: BEŞİKTAŞLI OLUŞUM TERCİHİMİ ETKİLEDİ

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Mehmet Topuz ile menajeri Metin Korkmaz, transferin hikayesini NTV Spor'da yayınlanan Ersin Düzen'in sunduğu Spor Gecesi programında değerlendirdiler.
Bir süredir Fenerbahçe ile de görüştüğünü ancak Beşiktaş'tan gelen teklifi daha samimi bulduğunu ifade eden Mehmet Topuz, kararında Beşiktaşlı oluşunun da etkisinin bulunduğunu söyledi.
Topuz, "Bildiğiniz gibi 10 gündür Fenerbahçe Kulübü ile görüşmeler sürüyordu. Fakat Beşiktaş'tan gelen teklifi daha içten ve samimi buldum. Ayrıca Beşiktaşlı oluşum da tercihimi etkiledi. Beni tanıyanlar bilirler, küçüklüğümden beri Beşiktaşlıyım. Beşiktaş'ı zaten çok seviyorum. Beni buraya getiren herkese, Kayserispor camiasına teşekkür ediyorum. İmza sadece Kayserispor ile Beşiktaş kulübünün anlaşmasına kaldı. Ben menajerimiz Süleyman Hurma ile görüştüm ve transfer için kolaylık sağlayacaklarını söyledi" diye konuştu.

KORKMAZ: BEŞİKTAŞ DAHA ÇOK İSTEDİ

Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz ise, "Mehmet tercihini Beşiktaş'tan yana kullandı. Daha önce Fenerbahçe Kulübü ile de görüştük. Ancak daha çok istekli olan taraf Beşiktaş oldu. Yıldırım Demirören tatilini yarıda kesip, Mehmet Topuz ile görüşmek için Antalya'ya geldi. Sabahın ilk ışıklarından bu yana süren pazarlıklar sonucu Mehmet Topuz Beşiktaşlı oldu. Topuz, Beşiktaşlı duruşunu, Beşiktaşlı oluşunu gösterdi" dedi.

Her haberde alıntı yazmak istemiyorum Kaynak Her Zaman :NTVSpor

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Spa demiş ki:
Bonservisi Fenerbahçe'nin elinde.Çok istiyorsa 8taş Versin 10m€ Versinler :D
Aynı yorumu 2. kez yapıyorsun. 2. kez aynı cevabı veriyorum. Polemik yaratmaya çalışıyorsan uğraşma^^

Spa demiş ki:
Hangi konuydu bilmiyorum ama yine saçma saçma 8taş yazıp duruyordun alaycı bir biçimde şımarık çocuklar gibi ağzına dolamışlar 1 lafı tekrarlayıp duruyorsun. Çoğu kişi ağzına alıyor ama senin kadar abartanı görmedim ben. Anca biri cevap versede ortalık karışsa diye yazıyorsun. Bundan sonra dikkat et bu kadar kibar karşılamam hele ki BJK bölümünde hiç karşılamam cevabını veririm.

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
hmzsnmz demiş ki:
Spa demiş ki:
Hangi konuydu bilmiyorum ama yine saçma saçma 8taş yazıp duruyordun alaycı bir biçimde şımarık çocuklar gibi ağzına dolamışlar 1 lafı tekrarlayıp duruyorsun. Çoğu kişi ağzına alıyor ama senin kadar abartanı görmedim ben. Anca biri cevap versede ortalık karışsa diye yazıyorsun. Bundan sonra dikkat et bu kadar kibar karşılamam hele ki BJK bölümünde hiç karşılamam cevabını veririm.

Sakin bro.
Bak Fenerbahçe için de bi Türkiye kupası hikayesi uydurulmuş. Sesimizi çıkarsak kötü oluyoruz. Uğraşma bence. :muck:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
AnatoliaFire demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Spa demiş ki:

Sakin bro.
Bak Fenerbahçe için de bi Türkiye kupası hikayesi uydurulmuş. Sesimizi çıkarsak kötü oluyoruz. Uğraşma bence. :muck:
+1907 :rolleyes1:

AnatoliaFire demiş ki:
Sakin bro.
Hacı ben dalgamı ne zaman geçtim?? Kupamızı aldık o gece o hikayeyle ilgili lafımı ettim çekildim sonra.Herşeyin zamanı var. Kupamızı aldığımız gün ben dedim işte ozaman doğanlar üniversiteli oldu cart curt benzeri. Dedim ya zamanı geldi yaptım. Bu üzerinden bilmem kaç gün ay yıl geçmiş. Daha lafı ediliyor. Ve Avrupa Arenasında hepimiz birlik olmamız gerekirken bu tür şeylerle birbirimizi yiyoruz.

Kime gideceğini bilemem beni de ilgilendirmiyor ama bir arkadaşımın kişisel iletisinde gördüğüm şey beni çok güldürdü..

Mehmet Topuz Fenerbahçe'ye giderse ve Saraçoğlunda bir gol atarsa,Spiker'in "Mehmet" diye bağırmasından sonra 55.000 Fenerbahçeli "Topuz" diye bağıracak mı ? :lol:

Yukarı Alt