Prada

Şampiyon Beşiktaş’ın yeni sezon için transfer çalışmaları sürerken Kayserispor’un yıldızı Mehmet Topuz için Kayserispor'la anlaşıldı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Kayserispor Başkanı Recep Mamur Antalya’da transfer için yaptıkları son görüşmeler anlaşmayla sonuçlandı. Mehmet Topuz’la da her konuda anlaşan Beşiktaş'ın Kayserispor’a bonservis bedeli olarak 5 milyon Euro ödeyeceği ileri sürüldü.

Anlaşma sonrası ilk açıklamasını LİG TV'ye yapan Topuz, şunları söyledi:

-"BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ DAHA SAMİMİYDİ"-

10 gündür Fenerbahçe ile görüşmelerim sürüyordu ancak Beşiktaş kulübünün teklifini daha cazip ve samimi bulduğum için Beşiktaşlı da olduğum için bu teklifi kabul ettim. Beni buralara getiren Kayserispor Kulübü’ne ve Başkanım Recep Mamur’a teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun.

-"FENERBAHÇE'YE DE TEŞEKKÜR EDİYORUM"-

Fenerbahçe benim menajerlerimle görüşmüştü. Onlara da çok teşekkür ediyorum benimle ilgilendikleri için. 3 sene için anlaştım Beşiktaş’la. Şu an Beşiktaşlı yöneticilerle beraber yemekteyiz. Herkese hayırlı olsun.

-"BUNDAN SONRASI BAŞKANLARA KALDI-"

Öte yandan gecenin ilerleyen saatlerinde NTV SPOR kanalına telefonla bağlanan Mehmet Topuz, "Ailece Beşiktaşlıyız. Ben Beşiktaş'la anlaştım. Süleyman Hurma ve Mustafa Denizli ile de telefonda görüştüm. Mustafa Hoca memnunietini belirtti. Bundan sonrası Recep Mamur ve Yıldırım Demirören başkanlara kalmış durumda" dedi.

Prada demiş ki:
Şampiyon Beşiktaş’ın yeni sezon için transfer çalışmaları sürerken Kayserispor’un yıldızı Mehmet Topuz için Kayserispor'la anlaşıldı.

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Kayserispor Başkanı Recep Mamur Antalya’da transfer için yaptıkları son görüşmeler anlaşmayla sonuçlandı. Mehmet Topuz’la da her konuda anlaşan Beşiktaş'ın Kayserispor’a bonservis bedeli olarak 5 milyon Euro ödeyeceği ileri sürüldü.

Anlaşma sonrası ilk açıklamasını LİG TV'ye yapan Topuz, şunları söyledi:

-"BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ DAHA SAMİMİYDİ"-

10 gündür Fenerbahçe ile görüşmelerim sürüyordu ancak Beşiktaş kulübünün teklifini daha cazip ve samimi bulduğum için Beşiktaşlı da olduğum için bu teklifi kabul ettim. Beni buralara getiren Kayserispor Kulübü’ne ve Başkanım Recep Mamur’a teşekkür ederim. Allah onlardan razı olsun.

-"FENERBAHÇE'YE DE TEŞEKKÜR EDİYORUM"-

Fenerbahçe benim menajerlerimle görüşmüştü. Onlara da çok teşekkür ediyorum benimle ilgilendikleri için. 3 sene için anlaştım Beşiktaş’la. Şu an Beşiktaşlı yöneticilerle beraber yemekteyiz. Herkese hayırlı olsun.

-"BUNDAN SONRASI BAŞKANLARA KALDI-"

Öte yandan gecenin ilerleyen saatlerinde NTV SPOR kanalına telefonla bağlanan Mehmet Topuz, "Ailece Beşiktaşlıyız. Ben Beşiktaş'la anlaştım. Süleyman Hurma ve Mustafa Denizli ile de telefonda görüştüm. Mustafa Hoca memnunietini belirtti. Bundan sonrası Recep Mamur ve Yıldırım Demirören başkanlara kalmış durumda" dedi.
Kayserispor yönetimi Gökhan Ünal ve Mehmet Topuzu geçen sene satmıyacaklarını açıkladır.
Şu anda ikiside farklı klüplerde.
Ne diyelim hayırlı olsun.

Prada

Kayseri paracıdır. Çok severler parayı 8) Topuz Fenerle anlaşmıştı zaten Bjk büyük ihtimal bi kaç yüz bin dolarla aklını çelmiştir :P

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Zaten senin mesajını alıntı yapmamamdan belli seninle uğraşamayacak olduğum.

PS : Tüm FENERBAHÇE'liler rahat olsun.Aziz başkan yeni takım kuracağız dedi ve kurar.Taraftar desteğini arkasına aldı ve mali yönden bir sıkıntısı yok.Ronaldinho'dan aşağısını kabul etmiyoruz. 8)

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
El Verano demiş ki:
Spa demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Daha dün bizdeydi :P
:mrgreen:

ee gazetede çıkan her habere bakarsak Robben'inide almıştık Eto'o yuda Mancini'yide dahada varda saymayayım şimdi :D
Vah vah vah...
ŞOK ŞOK ŞOK!!! Ronaldinho Fener'de. :mrgreen:
Zaaaaa. :twisted:
fenerin bu sezonki transfer listesi
eto
ronaldo
cole
drogba
lampard

adamlar madridi geçti :D :D :D

ayrıca topuz hayırlı olsun bu sezon kesin bizde adam yerini biliyor

Aklıma facebook da gördüğüm birşey geldi;
Topuz BJK ye gelsin gol atınca bütün taraftarlar bağırsın... :mrgreen: :mrgreen:

Anlayan anladı;Topuz

Yukarı Alt