1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Mehmet: Özgüven kazandım

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Mehmet: Özgüven kazandım
    Utah Jazz'ın yıldızlarından Mehmet Okur, New Orleans Hornets'i 77-66 yenerek Kuzeybatı Grubu'nu 1. sırada bitirmeyi garantiledikleri maçın ardından yaptığı açıklamada, özgüven kazandığını söyledi.
    Batı Konferansı lideri New Orleans Hornets'a karşı 22 sayı – 17 ribaunt – 1 asist ve 1 top çalmayla double-double yaparak karşılaşmanın en skorer ismi olan Mehmet Okur, maç sonunda bireysel performansıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
    Jazz'in ilk 15 sayısının 11'ine imza atarak karşılaşmaya çok iyi bir başlangıç yapan Mehmet, "Şu anda kendimi çok iyi hissediyorum. Ribauntlarda çok aktif olmaya ve her ribauntu almaya çalışıyorum. Maça bir-iki tane kolay basket bularak başladıktan sonra geri çekildim. Gerçekten özgüven kazandım" şeklinde konuştu.
    Carmelo Anthony'nin sezon başında Denver Nuggets'ın Kuzeybatı Grubu'nu 1. sırada bitireceğini söylediğinin hatırlatılması üzerine konuşan Jazz'ın genç yıldızı Deron Williams, "Carmelo, üzgünüm dostum" dedi.
    Normal sezonun tamamlanmasına çok kısa bir süre kalmasına rağmen Batı Konferansı'nda yaşanan büyük rekabetin hala sürdüğünü dile getiren başarılı oyun kurucu, "Her şey bize bağlı. Oynadığımız basketbolu sahaya yansıtmaya devam edersek play-off'a saha avantajıyla başlayabiliriz" diye konuştu.
    Hornets'in pivotu Tyson Chandler ise, "Jazz'ın basketbol anlayışına daha yakın tempoda oynanan maçlardan biriydi. Göze hoş gelmeyen basketbolda bizden daha iyiler. Geriye çekilip oyunu yavaşlatmaktan hoşlanıyorlar. Sahip oldukları bu basketbol anlayışıyla bizi yendiler bugün" dedi.