1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

MeGustaSro / 130 Cap / 13 Degree / 120 Başlangıç

1. dogukancetin

dogukancetin Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MeGustaSro

Exp Rate:500x
    SP Exp Rate:500x
    Gold Rate:500x
    Drop Rate:500x
    Level Cap:130
    Skill Cap:120
    Mastery Cap:360
    Gear Cap:13th Degree
    Weapon Cap:13th Degree
    Race :Chinese and European
    Autopot:Var
    Başlangıç:
    Hergün Unique Eventi, PvP Eventi,Stall Eventi,Soru Eventi Ve Daha Birçok Şey MeGustaSro'da...

Register: http://www.megustasro.com
    Download Link: http://www.multiupload.nl/NO3QG2359E

2. azata

azata Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    beyler başlamayın bakın gerçeten emekleriniz gider 3hafta içinde 3kere db sıfırlandı siteye saldırı oluyor çarlar siliniyor sanki cocuk kandırıyorlar siteye saldırınca çarlar sliinmez bu1 gmler çok cocukca davranıyor bu2 eger yazdıklarımı yalanlıycak varsa soylesın ben yalan konusmuyorm serverde olanlarıı soyluyorum 120den baslıyorsunuz 130a kasıyorsunuz 130a kasmak ölüm neden derseniz level atladıkca gap oluyor cunku skıller 120de kalıyor 130olmak 2haftanızı alır 7/24 bot ile sonra bi bakmışsınız çarlarınız gitmiş.

3. MicheyMouse

MicheyMouse Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ~Server uzun zamandır online Ve herkes beğeniyle oynuyor Ben gibi:) Sen neyin kafasını Yaşıyorsun arkadaşım^^

4. dogukancetin

dogukancetin Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diğer arkadaşında dediği gibi herkes zevkle oynuyor oyunu o çar silinmesi oyun yeni açıldığında olmuştu bu 1 artık böyle bi olasılık yok oyun hergün yedekleniyor.Kasmak o kadar zor değil bir günde 5 level rahat atlarsın bu 2, GM lerinde hiçbir çocukluğunu görmedim onlarda oyuncular için en iyisini sağlmaya çalışıyorlar günde 3-4 kere eventi hiç bir server yapmıyor bu da 3,beğenmeyen gelmesin zaten zorla çağırmıyoruz..