Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
okan abi bir arkadaş ile takas edicektik arkadaş sana beni sormuş nasıl biriyim diye sende şu cevabı vermişsin. arkadaşın exL nıckı apoxredis..
- Resim Silinmiş.
Bu gerçekmidir yoksa Ps mi okan abi senden cevap bekliyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
gerçek değildir %99.99 fake "file:///C:/Users/Pc/Downloads/dosya.htm" adresine bakarsan

öncelikle ctrl+s ile kaydedip yazıyı değiştirerek çekmiş resmi

yani ne gerçek ne ps ama sahte.

kesinlikle gerçektir okan abi yazdı bunu gelince oda söylicektir ben daha sitenin ss ini çekip yollamayı bilmiyodum nasıl sahtesini yapıyım ya

biliyordum zaten . ayrıntılara baktım ama gercekten ozenelerek yapılmıs bırsey . yapan arkadasada helal olsun dıyorum ben burada.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yapan arkadaşa helal olsun diyecek bir durum yok , çok kolay bir şey bunun yapılması.

Siteyi kopyalayıp frotpage'e yapıştırmış , oradaki mesajı değiştirip kaydetmiş sonrada kaydettiği dosyaya girip resim çekmiş .

ps : yada arkadaş nasıl resim atılacağını bilmediği için garip taktiklere başvurmuşta olabilir ama sanmıyorum.

Prada

Ne kadar boş bir topic.

Megenin EXL'yi referans göstermesi kafadan hata zaten. Bu yazılan gerçek olsa dahi extraloob feleğin çemberindne geçmiş biri. Kimse için evet güveniir yap diyip sorumluluğu üzerine almaz. Doğrusuda budur zaten

alış verişlerinizde aracılık servisini kullanın herkesin gönlü rahat olsun.

Konu Kilitlenmiştir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Macrocheck demiş ki:
Böyle düşünmemek lazım, güvenebilirsin dese kefil olmuş olacaktı :wink1:

aynen öyle kimseye evet güvenebilirsin demem bu bağlamda verilecek cevap o dur ben güvenebilirsin diyeceğim sen dolandıracaksın sonra adam bana gelecek abi sen ok verdin güvenebilirsin dedin diyecek :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt