Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
BaD_BoY demiş ki:
fethicim isyanını anlıyorum şahsen kurt degilim ancak sen kurt ..... ları dersen kurtlerin hepsini o katogoriye sokarsın bazı ları desen tmm aramızda kurt olanlar olabilir ve samimiyeti ile anadolu cocugu ve kanı bozuk olmayan bu vatanı canından cok seven evlatlarımız olabilir onları ben bu katogoriden uzak tutalım diyorum
Exclamation KAHROLSUN PKK
anlıyorum ne demek ıstedıgını..bizim sorunuzmuz bu ülkeyi bölmek isteyen kürtlerle zaten.ben turkum bu vatan için dogdum bu vatan için ölecem diyen kurtlerde var onlara lafım yok zaten..

__cCc__ Tanrı türkü korusun ve yüceltsin...

BaD_BoY demiş ki:
fethi demiş ki:
BaD_BoY demiş ki:
fethicim isyanını anlıyorum şahsen kurt degilim ancak sen kurt ..... lerı dersen kurtlerin hepsini o katogoriye sokarsın bazı ları desen tmm aramızda kurt olanlar olabilir ve samimiyeti ile anadolu cocugu ve kanı bozuk olmayan bu vatanı canından cok seven evlatlarımız olabilir onları ben bu katogoriden uzak tutalım diyorum
Exclamation KAHROLSUN PKK
anlıyorum ne demek ıstedıgını..bizim sorunuzmuz bu ülkeyi bölmek isteyen kürtlerle zaten.ben turkum bu vatan için dogdum bu vatan için ölecem diyen kurtlerde var onlara lafım yok zaten..

__cCc__ Tanrı türkü korusun ve yüceltsin...
bende bunu kastediyorum ozaman aferim sana extraokk
Abim şehit düştü Güneydoguda PKK ya ondan böyle biraz ister istemez genelleme oluyo...Sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topic tehlikeli bu yüzden Arrow

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt