Media-Turk Versiyon 0.2

daha öncede versiyon 0.1 ini çıkarmıştım ama fazla güzel değildi bu nedenle fazla bilen yoktur ama ben kısaca tanıtayım:
bu media pk2 ecsrodaki launcher(start,options v.s bulunduğu sayfa) sayfasının türk bayrağıyla bezenmiş ve butonlarının türkçeleştirilmiş halini içerir...

Özellikleri:
1-Launcher sayfasının neredeyse tamamı değiştirildi....
2-sağ üst köşedeki ayrıntılı bilgi buttonuna basıldığında extraloob daki lord sniper ın açtığı Ecsro hakkındaki download,bot,autopot v.s bilgilerin blunduğu sayfaya yönlendiriliyor....
3-grup buttonuna basıldığında extraloob un Silkroad Private Server forumuna bağlanıyor....
4-Videolar buttonuna basıldığında extraloobdaki Silkroad Private Server forumunun alt forumu olan Private Server ScreenShot&Video Bölümüne Bağlanıyor....

Resmi:
- Resim Silinmiş.

Link:
http://rapidshare.com/files/119819455/Media-Turk.rar.html
rar şifresi:
Kod:
www.extraloob.com

en kısa sürede loading ekranlarınıda editlemeyi öğrenip daha güzel olmasını sağlayacağım
(o türklere küfür edenlere Kapak Olsun)

buyrun yeni versiyonun linki:
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=279&t=60253&p=735627#p735627

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Zuhahaha Herşeyi Türkçe Yapmışlar Ama Startı Yapmamışlar Koptum.

türk bayrağı aslında mükemmel pixelli ama yapıştırdıın resmi launcherin pixellerine çevirio o yüzden resmin içine edilio ama yeni versiyonu şu an upload ediorm ve buna göre çok daha güzel.....

bu arada snn avatardaki 9dg eu armor demi

Mr_DangeR demiş ki:
asdx7794 demiş ki:
Mr_DangeR demiş ki:
Zuhahaha Herşeyi Türkçe Yapmışlar Ama Startı Yapmamışlar Koptum.
1.si tamamı bnm tarafımdan yapıldı
2.si yhaw bizde insanız 1-2 hata olsun artık :D :mrgreen:
Tabi Ki Olur Böyle Şeyler.Saol Paylaşım İçin :D
ama hatırlatttıın ii oldu yeni versiyonda ilk onu editledim :D

Beyler Ben indirdim oyunnu ama nerden uye olucaz bi link koysanız onun içinde bide serwer a girmek cok zor full hep ben pre almak istiojmm nerden alacam bi hesap no felan wersenizde alsam parası önemli değil werecek olsan ottoman_ender_tr@hot... adresinden bana ulaşsın seri lütfen!!!! HELP ME

ya silkroad cok süper manyak ötesi bi oyun :D ama türklere küfür ediyolar canım sıkılıyo :(:( ne alıp veremedıkelrı var ben anlamadım.... PAYLASIM ICIN TSKLER ...

ISRO nun Luncher editini yapıyordum bi ara :) Pixel sorunu yasamadım hic hatta Paintten yaptım :) işte resim.. Ps bilgim az oldugundan bu işi bıraktım
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt