yaw gani sen emin misin bunun oceanın oluşturduuna :D paylaşım için saol tşk ama bu remen bot yaw :lol: :santa: çok güzel kuLLanmak isterim ama ban yeme ihtimalimiz varmı? forum.silkroad-trader.de den mi aLdın :?: :?:

ganigani demiş ki:
sarkolata177 demiş ki:
yaw gani sen emin misin bunun oceanın oluşturduuna :D paylaşım için saol tşk ama bu remen bot yaw :lol: :santa: çok güzel kuLLanmak isterim ama ban yeme ihtimalimiz varmı? forum.silkroad-trader.de den mi aLdın :?: :?:
Evet hatta 1dk şimdi bulıyım topicide koyıyım.

topici kim açmış peki wodedd yada P-master X2000 Goliath Sheatana dan biri mi açmış?

ganigani demiş ki:
Arkadaşlar normal sroda eklenti yapılan mediayı psroya uygulamış ocean.Yanındaki canavarları otomatik seçiyomuş.Denemedim oyuna giremediğim için sizlerle payaşıyım dedim.Umarım çalışır.
Not:2 link veriyorum ikiside aynı isteyen istediği yerden indirebilir.

Burdan
Burdan
--------------------------------------------------------------------------------------
Buda Auto pot.2.0
Burdan
--------------------------------------------------------------------------------------
Buda key helper.Biraz dandik ama kullanışlı.
Burdan

Bunlar size bot gibi gelicek.Hadi iyi kasmalar...
- Resim Silinmiş.
Bu arada sadece http://www.extraloob.com da linkler bulun maktadır.http://www.silkroad-trader.de deki linkleri silmişler bot diye.Yakalanmadan kullanabilirsiniz.No dc ile girip kendiniz bot oluşturabilirsiniz yani.
Ganii süpersin sen

Link sadece EXL de beyler :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yeniden teşeküürler gani süpper oldu konu

Artık bunu sabitlerler :roll: :roll: ?!!!!!!..... ?!!!!!!.....

valente demiş ki:
ganigani demiş ki:
mayhemm demiş ki:
yeniden teşeküürler gani süpper oldu konu

Artık bunu sabitlerler :roll: :roll: ?!!!!!!..... ?!!!!!!.....
Umarım.Kendim büyük diğer arkadaşlar içinde büyük bir paylaşım bence. :santa:
Deniz sağol paylaşım için...Süpersin Deniz umarım olurlar ?!!!!!!...
No dc ile bot işte.Yani çalışması gerek.Herşey doğru yapıldıktan sonra.Daha denemedim.Denerseniz söylersiniz.

deniz ya ben bu legionu yapamadım ne gerekio yapmak için şu yeni media yı mı kurmak lazım biraz bilgi werirmisin legion hakkında.. :lol: :lol:

Sr0c4n demiş ki:
deniz ya ben bu legionu yapamadım ne gerekio yapmak için şu yeni media yı mı kurmak lazım biraz bilgi werirmisin legion hakkında.. :lol: :lol:
Onu bende yapamıyorum.Ama galiba pc ve ecsronun ekran büyüklükleri 1024*768 olucakmış.ecsronun ekran büyüklüğü oyundayken ayarlanıyo ama.

legion u yapamayanlar icin bir tavsiye... legion yerine silkmind deneyin.. ayni sey ancak pc ile ugrasmamaniz lazim cunku silkmind silkroad ekranini aktiflestiriyor ve hic bisey yapamiyorsunuz :D tavsiyem 1-2 saat ugramayacaksaniz pc'ye ona birakin nasil olsa botta calisiyo artik..

ben sabah denemiştimde oto yaratık seçme çok kötü neredeyse hiç seçmiyor yaratığın dibinde olması lazım yada sen yaratığın dibine gidicen yani pek bi işe yaramıyor :( bi 10 dakka bekletiğim belki yaratığın yanına gider dedim gitmiyor sadece yaratık dibinde doğarsa ona saldırıyo :twisted:

dante33 demiş ki:
ben sabah denemiştimde oto yaratık seçme çok kötü neredeyse hiç seçmiyor yaratığın dibinde olması lazım yada sen yaratığın dibine gidicen yani pek bi işe yaramıyor :( bi 10 dakka bekletiğim belki yaratığın yanına gider dedim gitmiyor sadece yaratık dibinde doğarsa ona saldırıyo :twisted:
hmm 1de ben deniyim girerse :|

Yukarı Alt