- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler bende 89 oldum 90 ff olup operasyonlarda sahne alacağım gaia yeni uniques master'ı ile tanışacak 8)

extraloob demiş ki:
tebrikler bende 89 oldum 90 ff olup operasyonlarda sahne alacağım gaia yeni uniques master'ı ile tanışacak 8)
lool burası private server eu karakterler yok.

gaia xbow , wiz kaynıyorken glaive ye uniq kalmaz :D

extraloob demiş ki:
Teşekkürler.
ECSRO'da EU charlar olmadığı için kolay oluyor unique kesmek. Ama gene Glavier olduğumdan Archer ve Nuker charlar zorluyor. Gaia'da herkes FF olacak ve unique kesmeye başlayacak. Wizard ve X-Bow charlardan size sıra geleceğini düşünmüyorum.. :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum sen beni başkaları ile karıştırdın herhalde, kafaya taktım mı 24 saat boyunca sadece ben keserim ki jesus bilir pacificte neler yaptığımızı...

extraloob demiş ki:
kuzum sen beni başkaları ile karıştırdın herhalde, kafaya taktım mı 24 saat boyunca sadece ben keserim ki jesus bilir pacificte neler yaptığımızı...
En iyi oyuncu olursan ol yine de kesemezsin bunun iyi ya da kötü oynamakla alakası yok çünkü. O saydığım buildlerin damageleri senden 10 kat daha fazla neredeyse. Böyle olunca mantıken de senin alman imkansız. (: Pasific zamanında EU yoktu hem. (:

Meddah ben qelmeseydim kaç saatte keserdiniz aceba :D ama benim yatmam sayesinde sana verdi helali hoş oLsun kardeşim Tebrikler

Yukarı Alt