Bu kişilik benim açtığım konudan beni eleştirmek amacımın oldugunu soylemesi beni delirtmiştir.Had sınırlarını aşması yaşım kadar kendisinin tecrübesi oldugunu soylemesi beni çılgına çevirmiştir bu kişinin üyeliğinin iptalini Rica ediyorum..

bu konusmalardan sonra bende jofilp nin Nick ban deil Ip ban atılmasını rica ediyorum cünkü acc ler acıp bana sürekli ö.m den küfür yollama ihtimali cok yüksek

Ya beyler Çocuk gibi Kavga etmeyin forumda Kendiniz küçük düşüyorsunuz Varsa sorun
Ö.m Den halledin popcorn

işte bu konusmadan söylediği gibi bana sürekli yeni acc ler acıp küfür edeceği neredeyse kesin

ps=adam kendi ağzıyla söylüo Ip deiştiricem die bunun anlamı yeni acc ler ile sana geri döneceğim anlamına gelir

Wicked

Game Designer
tartısanlardan biri anlayıslı olsa alttan alsa halbuki ne kadar tatlı olcak Confused
Espio demiş ki:
Ya beyler Çocuk gibi Kavga etmeyin forumda Kendiniz küçük düşüyorsunuz Varsa sorun
Ö.m Den halledin popcorn
+1

arkadaşlar aslında ikinizde suçlusunuz ama enbüyük suç RapmasteR ın uyarı gelmese yazdıkları ortalığı yumuşatmak yerine alevlemeye meyilli

neyse ben arkadastan özür diliyorum hata yaptığımızın farkındayım o da bende hatalıyız onunda benden özür dilemesini bekleyip bu konuyu kapatmak istiyorum

McViP demiş ki:
neyse ben arkadastan özür diliyorum hata yaptığımızın farkındayım o da bende hatalıyız onunda benden özür dilemesini bekleyip bu konuyu kapatmak istiyorum
böyle kapanırsa konu, olur,yada ö.m den halledin, olmadı ikinizde üzülmeyin.. Exclamation
şiir gibi konuştum phh. :mrgreen:

_Alone_ demiş ki:
McViP demiş ki:
böyle kapanırsa konu, olur,yada ö.m den halledin, olmadı ikinizde üzülmeyin.. Exclamation
şiir gibi konuştum phh. :mrgreen:
hatamın farkındayım kabul ediyorum birkaç mesaj yüzünden kalbimizi kırdık o anlık sinirdi iste ben özür diledim arkadastanda bekliyırum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Konuyu Baştan Sona Okudum .

Uyarı Alacaksa İkinizinde Uyarılmasın Lazım Ama Siz Kendi Aranızda Halletmişsiniz Zaten Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lakin gereksiz topicler açmaktan dolayı joflip 1 gün banlanmıştır Cool

Yukarı Alt