1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

McAfee AntiVirüs Plus mBot'u virüs olarak görüyor! Yardım!..

1. Baphomet

Baphomet Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    McAfee AntiVirüs Plus programını kullanıyorum ve mBot'u zip'li dosyadan çıkaramıyorum. AntiVirüs programı bunu engelliyor. Programın ayarlarını didik didik ettim, ama bu soruna bir çare bulamadım. Forumu da araştırdım, ama McAfee'de bu sorunu nasıl düzelteceğim hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Yardımlarınızı bekliyorum...

2. NiNCaSu

NiNCaSu Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    48
    Meslek:
    Keşke hep çocuk kalsak,kalplerimiz yerine dizlerim
    McAfee ild defa duyuyorum.

3. Baphomet

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Fazla duyulmayan bir virüs programı, çünkü free sürümü yok. Hemen hemen bütün askeri birlikler bu programı kullanıyor. Düne kadar avast! kullanıyordum ve o da mBot'u virüs olarak görüyordu, ama extraloob'daki forumda avast! için bu durumun çaresini bulmuştum. McAfee'de sorun yaşıyorum...

4. Baphomet

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşlar, bu sorunumun çözümünü buldum. Sizlere bir bilgi vermek istiyorum. Bu bilgiyi moderatörlerin de dikkatlice dinlemesini ve extraloob.com kullanıcılarına duyurmasını istiyorum. Google'a "botters heaven" yazdığımızda "botters-heaven.org" diye bir site de çıkıyor. Bu siteye kesinlikle girmeyin ve mBot'u bu siteden indirmeyin! Anti-vürüs programlarının, mBot'u virüs olarak görmesinin sebebi bu! mBot'un orijinal sitesi "botters-heaven.net" adresidir. Lütfen dikkatli olun...