Beyler şimdi ben bi adama mbot sattım ücretsiz adama verdim adam ona para yatırarak 1aylık uzatmış 15. gün yakınlarında mbot şifresi degişmiş fakat ben ellemedim adam benden şüpeleniyor adama forum ıd pw sini verdim ve o ben herşeyini degiştirdim dedi yinede benden şüpeleniyor ne yapacam nasıl alacam şifreyi

Ps: Mbot ben 2-3 saatlik kullandım pek fazla bilmiyorum dediğine göre degiştirmeden önce msn'e bir degiştiriliyor diye bir uyarı falan geliyormuş dedikten sonra baktım yine yok offf ne yapacam adam güvenmiyor artık yardım.

sen bedava mbot hesabı vermişsin. adam eğer bu resimdekileri doğru dolduramamışsa onun sorunu.

msn adresini doğru yazmış olsaydı zaten şifremi unuttum diyerek şifresini bulabilirdi. doldurma yerlerinin altında ingilizce uyarılar yazıyor. onları dikkate almamıştır belki. senin yapman gereken id ve pw vermekti. gerisi ona kalmış. seni kandırıp yeni bir mbot hesabı istemesi de söz konusu olabilir.

Doğru sadece id ve pw verme şeyi var ama; Şifreyi değiştiyorsun ve ilk 3-4 gün forum sitesine girebiliyorsun değiştirdiğin şifreyi kabul ediyor ama ne oluyorsa birden bire şifre değişiyor. İlk seferinde bozuntuya vermiyorsun ve bot id-pw durdugu için. Bu şekilde 10 bilemedin 15 gün devam ediyorsun AMA ne olduysa birden bire bot şifreside değişiyor.

Şimdi buradaki sorun kimde ?

Aristotales demiş ki:
Doğru sadece id ve pw verme şeyi var ama; Şifreyi değiştiyorsun ve ilk 3-4 gün forum sitesine girebiliyorsun değiştirdiğin şifreyi kabul ediyor ama ne oluyorsa birden bire şifre değişiyor. İlk seferinde bozuntuya vermiyorsun ve bot id-pw durdugu için. Bu şekilde 10 bilemedin 15 gün devam ediyorsun AMA ne olduysa birden bire bot şifreside değişiyor.

Şimdi buradaki sorun kimde ?
Bana ;
Herşeyini degiştirdim diyorsun , ben ne yapabilirim ? eekd1

Bir saniye şimdi.Bir kere bot kendi kendine pw değiştirmez.Bu işte bir şey var.

Yukarı Alt