Merhabalar arkadaşlar,

geçen gün bir arkadaşımdan sbot satın alacatım,ancak başkasına satmış.Haliyle isyan ettim sbot fiyatlarında baktım 100 liralarda geziniyor. 8O

mBot yüzünden biraz düştüğünü öğrendim,araştırdım nedir bu mBot, sbot ile artı ve eksileri nelerdir diye, ancak somut birşey bulamadım.

Bu yüzden sizlere bazı soruları sormak istedim ;

mBot, sBot kadar serimidir ?
mBot, sBot gibi otomatik kasmaya gidiş,otomatik pot ( Kısacası kardeşim ben level atıyorum 32 de bırakayım, scriptleri ayarlıyayım tüm gün kassın leveline göre görevleri yapsın repair etsin,pot alsın vs.. vs.. ) gibi fonksiyonel midir ?
mBot, sBot kadar güvenli midir ? ( Bilirsiniz ki sbot hemen hemen ban yemeyen bir bot. )

Yada bildiğiniz başka farklıklar varsa söylerseniz çoook mutlu olurum. Çünkü sBot'a 100 Lira bayılmak bana.... Değişik geliyor.

sbota para baylmak ıstemıyorsan mbotu kullanmanı onerırım bır cok ozellıgı var ama suanda problemi kasma alanına kendi gitmemesi script çiziyorsun o kadar oda hazır scriptler adıyla burda var koy doya doya kasılsın 8) 8)

SBOT = FERRARİ
MBOT = TOYOTA

2 side ayağını yerden keser ancak.
Sbot hızlıdır. ve daha Stabildir.
Mbot ucuz ama Sbota nazaran daha sorunludur.

İyi Forumlar...

Urania demiş ki:
SBOT = FERRARİ
MBOT = TOYOTA

2 side ayağını yerden keser ancak.
Sbot hızlıdır. ve daha Stabildir.
Mbot ucuz ama Sbota nazaran daha sorunludur.

İyi Forumlar...
bence
mbot= BUGATTİ
SBOT = FERRARİ

ben mbot derim sbot kullanan arkadaşlarım vardı
onlardan seri kesiyorum 1.5 - 2 senedir kullanıyorum
sbot çu arkadaşlarım mbot a döndü daha memnunlar
ayarları düzgün yapıcan tabi ...

Sbot o kadar pahalandıysa elimdekileri satayım bari 1 yıl önce almıştım arkadaşlara veririm diye 9-10 tane 3 tane kalmıştı :)

Edit: 1 yıl öncenin konusuymuş :D şimdi sbot acc bedava sayılır :D

Yukarı Alt