lure yapan chara nasıl res attırıcaz arkadaslar ?

range dısında kaldıgı ıcın atmıyo , atack yapmayan charlardan 1 ıne ayarladım resimi ama bu sefer de resleyıp basında bekleyıp kasma alanının merkezine geri donmuyor ve oluyor bunu nasıl halledebilirim acaba ?

arkadaşlar mbot görev torbalarını toplamıyor. herşeyi topluyor bi onları toplamıyor neden?

Mbot ta start client e tıklıyorum id pass yazıp oyuna giriyorum ama karakter kısmında char bilgilerim skillerim vs hiç birşey gözükmüyor.. Neyi yanlış yapıyorum ?

resimleri göremıyorm gusel konu ve bnm cok ıhtıyacım olan 2 soruya cvp ama goremıyorum bnm mbotum var esyaları itemleri falan toplamıyo ve kasma yerine gitmiyo hotan cıkısda kalıyo yardım plss :buddha:

mbotta script komutlarıyla script yapıyrm bi yerde attan inmesini istiyorm sonra da görünmezlik basıp alana gitmesini istiyorum ama attan indikten sonra görünmezliği basıyo ama skilli basar basmaz return çekiyo biri bana yardım edebilir mi

merhaba ben mbot aldım fakat warlock kullanıyorum . Mbotta 2 dottan sonra mob değiştirme ayarımı yok yoksa benmi görmedim biri yardım etsin lütfen..

arkadaşlar bugün mbotta büyük bir problemle karşılaştım pc resetlenmiş ve sanırım bazı dosyalar hasar görmüş mbotu çalıştırıyorum start client e bastığım zaman '' HSP signatures do not match '' diye bir error geliyor bilgisi olanlar yardım ederse sevinirim...

Mbotta Trace Özelligi icin yardıma ihtiyacım var. Özelliklede resledikten sonra. akademi kasıyorum sadece eger ölürse resleyince yine pesime tracelesin istiyorum çözemedim bi türlü yardımcı olursanız sevinirim.

M bot kasma alanına gitmiyor yardım edebileceeeek biri varmı çok acil teşekkürler şimdiden.

Yukarı Alt